Eksperyment intencjonalny Waga Twoich myśli
loadingimg

Wczytuję dane...

Szybko i na czas

Paczkomaty

Płatnośći On-line

Polecamy

Twórcza Wizualizacja Dla Początkujących

Bestsellery

przedsprzedaż
Ukryte terapie
Cena:44,90 PLN
49.90 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Promocja
Leczenie żywieniem
Cena:38,90 PLN
39.50 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Promocja
Pakiet Ciało i ducha ratować żywieniem Przywracać zdrowie żywieniem
Cena:24,90 PLN
27.00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Promocja
Witamina D kluczem do zdrowia
Cena:22,90 PLN
29.00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Promocja
Biologia przekonań
Cena:39,99 PLN
45.00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Promocja
Metoda doktora Gersona
Cena:31,90 PLN
42.00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Promocja
Szczepienia pełne kłamstw
Cena:33,30 PLN
44.40 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Wyprzedaż
Kłamstwa o miłości
Cena:7,90 PLN
16.90 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Promocja
Pakiet Świat bez raka Terapia Metaboliczna Witaminą B17
Cena:54,32 PLN
63.90 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Promocja
Rak nie jest chorobą
Cena:28,80 PLN
34.00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Magia mózgu Magiczne inwokacje o naukowo udowodnionej skuteczności
Cena:28,62 PLN
34.90 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Moje dziecko uczy się jeść
Cena:15,92 PLN
19.90 PLN
Przerwane milczenie Audiobook
Cena:29,34 PLN
31.89 PLN
IQ-Test Kostka Magiczny Wąż czerwona
Cena:17,44 PLN
18.96 PLN
Zuchwały anioł
Cena:11,86 PLN
12.89 PLN
Niebieski ptak
Cena:34,24 PLN
37.22 PLN
Promocja
Grobbing
Grobbing
Cena:31,18 PLN
33.89 PLN
Wizja lokalna
Cena:32,18 PLN
34.98 PLN
Promocja
Geografie
Geografie
Cena:26,66 PLN
28.98 PLN
Droga Łowcy tom 3
Cena:27,57 PLN
29.97 PLN

Google+

Znajdź nas w Google+

powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Eksperyment intencjonalny Waga Twoich myśli
Eksperyment intencjonalny Waga Twoich myśli
Eksperyment intencjonalny Waga Twoich myśli
Eksperyment intencjonalny Waga Twoich myśli
Promocja
Eksperyment intencjonalny Waga Twoich myśli
Studio Astropsychologii
Produkt dostępny!
średnia: 0.0  ocen: 0

Dostępność: 24 godzin

Wydawca: Studio Astropsychologii

KOD: 978-83-7377-549-7

Autor: Lynne McTaggart

KUP TERAZ!
Cena:32,23 PLN
39.30 PLN
Oszczędzasz: 7.07 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
  • Opis Produktu
  • Szczegółowe informacje

Wprowadzenie do książki

Eksperyment intencjonalny

   Eksperyment intencjonalny stanowi część niedokończonej sprawy, którą rozpoczęłam w 2001 roku, kiedy to wydawałam książkę pt. Pole. Podczas poszukiwania naukowych wyjaśnień homeopatii i duchowego uzdrawiania nieumyślnie odkryłam zadatki na nową naukę.
    Podczas moich badań natknęłam się na grupę naukowców, którzy spędzili wiele lat nad badaniami z zakresu fizyki kwantowej i jej niezwykłych implikacji.   Niektórzy z nich wskrzeszali pewne równania, uznane powszechnie za całkowicie zbędne w fizyce kwantowej. Owe równania, odnoszące się do Pola Punktu Zerowego, dotyczyły nadzwyczajnego pola kwantowego generowanego przez niekończący się ruch energii, przemieszczającej się wte i wewte pomiędzy cząstkami subatomowymi. Istnienie Pola oznacza, że cała materia we wszechświecie jest połączona na poziomie subatomowym poprzez ciągły taniec i wymianę energii kwantowej.
    Inny dowód pokazuje, że na najbardziej podstawowym poziomie, każdy z nas posiada pakiet pulsującej energii stale reagującej z tym przeogromnym morzem energii.
     Ale najbardziej hermetycznym z dowodów jest ten związany z rolą świadomości. Odpowiednio zaprojektowane eksperymenty przeprowadzone przez owych naukowców pozwalają stwierdzić, że świadomość jest substancją poza granicami naszych ciał – wysoce uporządkowaną energią ze zdolnością do zmiany materii fizycznej. Kierowanie myśli ku konkretnym celom wydaje się być możliwe w przypadku dokonywania zmian w maszynach, komórkach, a nawet wielokomórkowych organizmach, takich jak istoty ludzkie. Ów triumf ducha nad materią zdaje się nawet przekraczać czas oraz przestrzeń.
   W książce Pole starałam się oddać sens idei wynikających z owych przeróżnych eksperymentów i zsyntetyzować je w jedną ogólną teorię. Pole stworzyło obraz połączonego wszechświata oraz naukowych wyjaśnień dla wielu spośród najgłębszych tajemnic ludzkości, począwszy od medycyny niekonwencjonalnej i duchowego uzdrawiania, poprzez percepcję pozazmysłową, aż po nieświadomość kolektywną.
     Pole najwyraźniej trafiło w sedno. Otrzymałam setki listów od czytelników, którzy pisali, że książka ta zmieniła ich życie. Pewien pisarz chciał umieścić mnie w swojej powieści jako jedną z postaci. Dwóch kompozytorów skomponowało muzykę inspirowaną książką, z czego jeden cieszy się międzynarodowym poważaniem. Wystąpiłam w produkcjach filmowych What the Bleep!? Down the Rabbit Hole oraz w What the Bleep Do We Know!? Calendar. Cytaty z Pola stały się ozdobą kartek świątecznych.
    Zadowolona z tej reakcji czułam, że moja podróż z odkryciami dopiero się zaczyna, jakbym właśnie odjechała z peronu. Naukowe dowody, jakie zgromadziłam podczas pracy nad Polem, sugerowały coś nadzwyczajnego, a wręcz niepokojącego: skierowana myśl odgrywa znaczną rolę w tworzeniu rzeczywistości.
    Skupianie swoich myśli – lub co naukowcy niezgrabnie określają mianem „intencji” lub „intencjonalności” – wydaje się produkować energię wystarczająco silną, by zmieniać fizyczną rzeczywistość. Prosta myśl wydaje się mieć moc, aby zmieniać świat.
     Po napisaniu Pola zastanawiałam się nad rozmiarami i zakresem owej mocy i zaczęły pojawiać się liczne pytania. Przykładowo, jak mogę przełożyć to, co potwierdziłam w laboratorium, na zastosowanie w świecie, w którym żyję? Czy mogę stanąć na torach i w stylu Supermana zatrzymać pociąg metra jedynie siłą woli? Czy mogę unieść się w powietrze, by naprawić dach, jedynie za sprawą skupionej myśli? Czy możliwe będzie teraz wykreślenie lekarzy i uzdrowicieli z listy moich kontaktów, wiedząc, że mogę się uleczyć myślą? Czy mogę pomóc moim dzieciom zdać testy z matematyki, jedynie o tym myśląc?    Jeżeli czas linearny i trójwymiarowa przestrzeń naprawdę nie istnieją, to czy mogę się cofnąć i wymazać z życia te momenty, których żałuję? I czy ów drobny wysiłek mojego umysłu może sprawić cokolwiek, by zmienić ogrom nieszczęść i cierpień na tej planecie?

Implikacje wynikające z tego dowodu były nierozstrzygnięte.
Czy powinniśmy pilnować każdej myśli, jaka nam się lęgnie w danej chwili?
Czy pesymistyczne spojrzenie na świat może stać się samospełniającą się przepowiednią?
Czy wszystkie te negatywne myśli – wewnętrzny dialog pełen osądów i krytycyzmu – mogą wywierać wpływ także poza naszymi głowami?
Czy istnieją jakieś warunki, które polepszą twoje szanse na silniejszy efekt, jaki mogą wywrzeć twoje myśli?
Czy z powodu myśli ty, twój zamierzony cel i rzecz jasna cały wszechświat musicie popaść w zły nastrój?
Jeśli wszystko wpływa na wszystko w każdej chwili, to czy nie przeciwdziałają sobie wzajemnie, neutralizując w ten sposób rzeczywiste rezultaty?
Co się dzieje, gdy pewna grupa ludzi myśli tę samą myśl w tym samym czasie?
Czy będzie to miało większy efekt niż pojedyncza myśl?
Czy jest jakiś próg rozmiaru takiej grupy o wspólnych zamiarach, w kontekście osiągania bardziej spektakularnych efektów?
Czy intencje zależą od „dawki” – w myśl zasady: im większa grupa, tym większy efekt?

    Ogromna część literatury, począwszy od książki Myśl i bogać się. Podręcznik człowieka biznesu i napisanej przez Napoleona Hilla, prawdopodobnie pierwszego samoulepszającego się guru, traktuje o potędze myśli. Intencja stała się ostatnio nowomodnym słowem-kluczem w New Age. Praktykujący medycynę niekonwencjonalną mówią o pomaganiu pacjentom „za pomocą intencji”. Nawet Jane Fonda pisze o wychowywaniu dzieci „z intencją”.
     Zastanawiałam się, co w zasadzie rozumiemy pod pojęciem „intencji”? I jak dokładnie osoba może stać się wydajnym człowiekiem „intencjonalnym”? Całe mnóstwo dostępnych materiałów powstało bez zastanowienia i są całkowicie wyssane z palca – tu powierzchowne liźnięcie filozof i Wschodu, tam szczypta twórczości Dale’a Carnegie – bez żadnego w zasadzie potwierdzenia naukowego.
    Aby znaleźć odpowiedzi na te wszystkie pytania, po raz kolejny zwróciłam się ku nauce, przetrząsając dostępną literaturę naukową dotyczącą leczenia na odległość czy innych form psychokinezy, tryumfu ducha nad materią. Wyszukałam międzynarodowych naukowców, którzy eksperymentowali nad kwestiami wpływu umysłu na materię. Nauka opisana w Polu wyłoniła się głównie w latach siedemdziesiątych dwudziestego wieku; przebadałam więcej ostatnich odkryć z dziedziny fizyki kwantowej, aby uzyskać więcej informacji.
    Zwróciłam się także do ludzi, którzy osiągnęli mistrzostwo w intencjonalności i którzy mogli dokonywać niezwykłych rzeczy – uzdrowicieli duchowych, mnichów buddyjskich, mistrzów Qigong, szamanów – aby postarać się zrozumieć transformacyjne procesy, jakim się poddają, aby osiągnąć niesamowite efekty za pomocą myśli. Odkryłam całą masę dziedzin, w których można zastosować intencjonalność w prawdziwym życiu – w sporcie, podczas zabiegów leczniczych, takich jak biofeedback. Przyglądałam się, jak rdzenni autochtoni wcielają skupioną myśl w swoje codzienne rytuały.

„Nasze myśli i intencje pomagają kształtować świat wokół... Eksperyment intencjonalny pokazuje dlaczego”.
– Dr n. med. Larry Dosey, autor książki The Extraordinary Healing Power of Ordinary T ings

„Lynne McTaggart uzyskała idealny cel w postaci wspaniałej kolekcji doświadczeń i wydarzeń, które burzą nasze normalne, materialne postrzeganie czasu, przestrzeni i wszystkiego, co znajduje się pomiędzy nimi (jeśli faktycznie coś takiego istnieje). To całkowicie niewyobrażalne, ale takie właśnie ma być”.

– William Arntz, autor, producent, pisarz, reżyser DVD pt. What T e BLEEP Do We Know?

„Eksperyment intencjonalny powinien przeczytać każdy, po to, aby otworzyć umysł na prawdziwą naturę życia. Dzięki moim własnym doświadczeniom dotyczącym przeszłych wcieleń, z pogranicza śmierci, komunikacji ze zmarłymi członkami rodziny, pacjentami i zwierzętami, a także dzięki doświadczeniom związanym ze snami moich pacjentów, które odsłaniały przed nimi przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, wiem, iż świadomość jest nielokalna. Kiedy badamy świadomość oraz nieświadomość, tak jak czyni to McTaggart, tak naprawdę eksplorujemy wewnętrzną przestrzeń, gdzie czekają na nas o wiele ciekawsze przyszłe odkrycia niż w przestrzeni kosmicznej”.
– Dr n. med. Bernie Siegel, autor książek Miłość medycyna i cuda oraz Help Me to Heal

„McTaggart obdarzona jest porażającym geniuszem, dzięki któremu umiejętnie zbiera najnowsze odkrycia w dziedzinie fizyki kwantowej, przedstawiając je w zadziwiająco przystępny sposób. Inspiruje nas, byśmy wejrzeli głęboko w tajemnice życia, by zrozumieć naturę świadomości i potężne efekty, jakie wywiera intencja na materię, manifestacje i życie samo w sobie. Eksperyment intencjonalny to nie tylko fascynująca lektura; to ekscytujące zaproszenie do tego, aby zacząć prowadzić własny eksperyment dotyczący bezpośredniego wpływu intencji na własne życie. Nie mogę się już doczekać rezultatów”.
Brandon Bays, autorka książek The Journey. Podróż, niezwykły przewodnik ku uzdrowieniu życia i osiągnięciu wolności oraz Freedom is

AutorLynne McTaggart
Tytuł oryginałuThe Intention Experiment: Using Your Thoughts to Change Your Life and the World
Liczba stron336
Wymiary145 x 205
OprawaMiękka
ISBN978-83-7377-549-7
TłumaczKatarzyna Szewczuk
Rok wydania2012
Polecamy

Parapsychiczne przebudzenie

 

Sztuka ochrony psychicznej. Jak bronić się przed wpływem złych energii

 

Theta Healing Rytm Odnalezienia Swojej Idealnej Wagi

 

Więź Odkryj połączenie między Tobą a resztą świata

 
Promocja
Parapsychiczne przebudzenie
Promocja
Sztuka ochrony psychicznej. Jak bronić się przed wpływem złych energii
Promocja
Theta Healing Rytm Odnalezienia Swojej Idealnej Wagi
Promocja
Więź Odkryj połączenie między Tobą a resztą świata
Produkt dostępny!
25,09 PLN
29.00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
19,20 PLN
24.00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
25,58 PLN
29.40 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
39,92 PLN
49.90 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: gr.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Tajemnice zagubionej modlitwy

 

Jak składać zamówienia do universum

 

Mądrość DEIR V Etap Drugi Część 1

 

Energia dla milionów

 
Promocja
Tajemnice zagubionej modlitwy
Promocja
Jak składać zamówienia do universum
Promocja
Mądrość DEIR V Etap Drugi Część 1
Wyprzedaż
Energia dla milionów
Produkt dostępny!
23,84 PLN
29.80 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
18,24 PLN
22.80 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
25,50 PLN
30.00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
9,90 PLN
29.50 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Homo Divinatus

 

Reinkarnacja w hipnozie

 

Talizmany i amulety. Język symboli

 

Oddziaływanie DEIR III

 
Promocja
Homo Divinatus
Promocja
Reinkarnacja w hipnozie
Promocja
Talizmany i amulety. Język symboli
Promocja
Oddziaływanie DEIR III
Produkt dostępny!
16,58 PLN
19.50 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
47,76 PLN
59.70 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
28,90 PLN
34.00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
25,50 PLN
30.00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Dodaj: gr.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Psychoterapia praniczna

 

Prawda i fałsz o zdolnościach parapsychicznych

 

Zaświaty za kulisami

 

Magiczna obecność Księga II

 
Promocja
Psychoterapia praniczna
Promocja
Prawda i fałsz o zdolnościach parapsychicznych
Promocja
Zaświaty za kulisami
Promocja
Magiczna obecność Księga II
Produkt dostępny!
25,60 PLN
32.00 PLN
Produkt dostępny!
19,65 PLN
39.30 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru
Produkt dostępny!
26,35 PLN
31.00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
47,20 PLN
59.00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Dotyk kwantowy

 

Świadome śnienie dla początkujących

 

Sekret Natychmiastowego Uzdrawiania

 

Boska matryca

 
Promocja
Dotyk kwantowy
Promocja
Świadome śnienie dla początkujących
Promocja
Sekret Natychmiastowego Uzdrawiania
Promocja
Boska matryca
Produkt chwilowo niedostępny. Zadzwoń i zapytaj 42 235 70 81
24,82 PLN
29.90 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
27,46 PLN
32.30 PLN
Produkt dostępny!
21,25 PLN
25.00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
39,52 PLN
49.40 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Śnienie na jawie

 

Rozwój zdolności parapsychicznych

 

Cuda uzdrawiania pranicznego

 

Uzdrawianie energią kolorów

 
Promocja
Śnienie na jawie
Promocja
Rozwój zdolności parapsychicznych
Promocja
Cuda uzdrawiania pranicznego
Promocja
Uzdrawianie energią kolorów
Produkt dostępny!
31,45 PLN
37.00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
18,32 PLN
22.90 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
28,00 PLN
35.00 PLN
Produkt dostępny!
28,00 PLN
35.00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Edgar Cayce o snach i prekognicji

 

Na przekór grawitacji

 

Psychoterapia praniczna

 

Więź Odkryj połączenie między Tobą a resztą świata

 
Promocja
Edgar Cayce o snach i prekognicji
Promocja
Na przekór grawitacji
Promocja
Psychoterapia praniczna
Promocja
Więź Odkryj połączenie między Tobą a resztą świata
Produkt dostępny!
22,49 PLN
26.00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
30,40 PLN
38.00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
25,60 PLN
32.00 PLN
Produkt dostępny!
39,92 PLN
49.90 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Efekt Izajasza

 

Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu

 

Świadomy sen

 

Podręcznik energetycznego uzdrawiania

 
Promocja
Efekt Izajasza
Promocja
Uzdrawianie ciała za pomocą umysłu
Promocja
Świadomy sen
Promocja
Podręcznik energetycznego uzdrawiania
Produkt dostępny!
40,51 PLN
49.40 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
32,23 PLN
39.30 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
23,94 PLN
29.20 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Produkt dostępny!
39,95 PLN
47.00 PLN
Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu zakupionego towaru!
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka