Aranżacje Wnętrz
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7845-181-5
Autor: Jacek Niezgoda
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: SBM

Wprowadzenie do książki

Aranżacje wnętrz

  Piękne wnętrza to przyjemność życia I RADOŚĆ Z UŻYTKOWANIA PRZESTRZENI DOMOWEJ. KAŻDY MOŻE ZAPROJEKTOWAĆ EFEKTOWNE MIESZKANIE, WYMAGA TO JEDYNIE WYZWOLENIA KREATYWNOŚCI I TWÓRCZEGO MYŚLENIA. TO ZADANIE POLEGAJĄCE NA HARMONIJNYM ŁĄCZENIU WZORÓW I TWORZENIU PRZESTRZENI WYPEŁNIONEJ FORMĄ, KSZTAŁTEM, ŚWIATŁEM I KOLOREM.

  Książka zawiera wiele rad, jak harmonijnie i funkcjonalnie zaprojektować przestrzeń, aby była wysmakowana, komfortowa i spełniała nasze oczekiwania. Pomaga odkryć nasze preferencje i potrzeby oraz dostosować typowe rozwiązania ergonomiczne i estetyczne do układu przestrzennego domu lub mieszkania. Współczesne wzornictwo i trendy są niezwykle zróżnicowane, mieszają i twórczo łączą epoki, style i funkcje, pozwalając każdemu bawić się konwencjami i odważnie przekształcać obowiązujące nurty.

  Aranżacja wnętrz to zabawa formą, światłem i kolorem. To fascynujące wyzwanie, pozwalające na poszukiwanie ulubionych stylów, odkrywanie bogatego świata dodatków, rozwijanie wrażliwości estetycznej. Wystarczy odrobina wiedzy o stylach, podstawowych zasadach funkcjonalnych, doboru kolorów i kompozycji oraz pasja, radość tworzenia i wyobraźnia. Przedstawione tu zasady tworzą rzetelną bazę do samodzielnego urządzania mieszkań i domów. Jednak przede wszystkim nie obawiajmy się eksperymentów, przekraczania obowiązujących schematów, zawierzenia własnej intuicji i gustowi -tylko tak stworzy my wnętrza, które będą odzwierciedlać nasze potrzeby, styl życia i osobowość.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jacek Niezgoda

 • Liczba stron: 

  144

 • Wymiary: 

  170x245

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-7845-181-5

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...