Wczytuję dane...
KOD: 978-83-283-3209-6
Autor: Deepak Chopra, M.D., Kimberly Snyder, C.N.
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Editio

   Aby osiągnąć naturalne piękno, trzeba najpierw zbudować sześć filarów, które razem stworzą mocny fundament. Filary te obejmują skuteczne techniki dotyczące stylu życia, które będą wspomagać Twoją najdoskonalszą ekspresję piękna. Praktyczne wskazówki, techniki i rutyna nie tylko przyniosą Ci korzyści, ale również przyczynią się do promowania piękna i zdrowia całej naszej planety.
    W ajurwedzie — tradycyjnym systemie medycyny indyjskiej — jest powiedzenie, które mówi, że wszystko w naturze współpracuje ze sobą w harmonii: „Jaki jest makrokosmos, taki jest mikrokosmos. Jakie jest wielkie, takie jest małe”. Zdrowe ciało jest częścią zdrowej planety. To, co jest naprawdę dobre dla jednego człowieka, będzie w naturalny sposób dobre również dla drugiego. Nasze filary przywracają tę naturalną harmonię. Tak jak zanieczyszczenie środowiska, chemiczne modyfikacje i odpady toksyczne zakłócają harmonię natury, tak samo Twoje piękno gaśnie na skutek zanieczyszczenia i toksyn nagromadzonych w      Twoim układzie pokarmowym, gdy niezdrowo się odżywiasz, używasz toksycznych kosmetyków, nie wysypiasz się i prowadzisz niewłaściwy styl życia.
     Zacznij stosować narzędzia proponowane w każdym z tych sześciu filarów i wprowadź takie zmiany w swoim stylu życia, które wydają Ci się najbardziej sensowne. Możesz od razu wskoczyć na głęboką wodę albo zanurzać się w niej powoli, krok po kroku. Nieważne, jakie tempo wybierzesz — na pewno będzie ono właściwe, ponieważ będzie Twoje. Zaczniesz coraz bardziej odkrywać swoje najwyższe piękno, które   będzie Ci służyło w każdym miejscu i o każdej porze.
    Wszystkie filary składają się razem na styl życia, który pozwala na wyrażenie najwyższego i najbardziej autentycznego piękna — naturalnego piękna. Bardzo się cieszymy, że rozpoczynasz tę osobistą podróż, i z radością będziemy obserwować wszystkie transformacje, które już niedługo staną się Twoim udziałem.
     Prawdopodobnie ekscytuje Cię, ile aspektów Twojego życia zmieni się na lepsze: będziesz mieć więcej energii, poczujesz większy spokój i nawiążesz silną, żywą więź ze swoim „ja”, nie wspominając już o gładszej i promiennej cerze, zdrowych włosach, błyszczących oczach i — co chyba jest najlepsze z tego wszystkiego — o większej pewności siebie i umiejętności wydobycia swojego prawdziwego piękna, które już w sobie masz. Odczuwanie i obserwowanie rezultatów zmotywuje Cię do dalszej pracy. A im dłużej będzie trwała Twoja podróż odkrywania własnego naturalnego piękna, tym lepiej będziesz umiała je wyrażać.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Deepak Chopra, M.D., Kimberly Snyder

 • Tytuł oryginału: 

  Radical Beauty: How to Transform Yourself from the Inside Out

 • Liczba stron: 

  336

 • Wymiary: 

  160x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-283-3209-6

 • Tłumacz: 

  Joanna Sugiero

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy