Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61008-05-7
Autor: Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: IPE

Czy posiadasz wolność w sensie finansowym? Jeżeli Twoje życie znalazło się na finansowym rozdrożu, przeczytaj Kwadrant przepływu pieniędzy. Jeśli chcesz zacząć kierować tym, co dzisiaj robisz, by zmienić swoją finansową przyszłość - książka ta pomoże Ci obrać właściwy kierunek.

Litera każdego kwadrantu reprezentuje:
P - pracownika
S - samozatrudnionego
B - właściciela biznesu
I - inwestora

Każdy z nas znajduje się co najmniej w jednym z kwadrantów przepływu pieniędzy. To, gdzie się znajdujemy, jest określone przez to, skąd płyną nasze pieniądze. Wielu żyje z pensji, a więc są pracownikami, podczas gdy inni zatrudniają sami siebie. Pracownicy i samozatrudnieni okupują lewą część. Po prawej stronie znajdują.się ludzie, którzy otrzymują swoje pieniądze z biznesu, którego są właścicielami lub - z inwestycji, którą posiadają.
Kwadrant przepływu pieniędzy jest związany z czterema różnymi rodzajami ludzi, którzy tworzą świat biznesu, z tym, kim oni są oraz z tym, co powoduje, że osoby z danego kwadrantu różnią się od pozostałych. Kwadrant pomoże Ci określić, w którym jego miejscu obecnie się znajdujesz i pomoże wyznaczyć kierunek do osiągnięcia w przyszłości pozycji, na której chcesz się znaleźć, gdy wybierzesz swoją własną drogę do finansowej wolności. Do finansowej wolności możesz dojść z każdego z czterech kwadrantów, jednak umiejętności należące do „B" lub „I" pomogą Ci o wiele szybciej osiągnąć finansowe cele. Odnoszący sukcesy „P" powinien stać się dobrze prosperującym „I".

Książkę tę napisano dla osób, które są gotowe do zmiany swojego miejsca w Kwadrancie. Przede wszystkim, jest ona przeznaczona dla tych, którzy obecnie należą do kategorii „P" lub „S" i rozważają przejście do „B" lub „I". Jest ona skierowana do ludzi, którzy są gotowi do przemieszczenia się poza bezpieczeństwo gwarantowanej pracy i rozpoczęcia zdobywania zabezpieczenia finansowego. To nie jest łatwa droga życiowa, ale nagroda, która oczekuje na końcu tej wędrówki sprawia, że warto tę drogę przebyć. Jest to wędrówka do finansowej wolności.

Książka jest podzielona na trzy części
Część pierwsza traktuje o zasadniczych różnicach pomiędzy ludźmi z czterech kwadrantów. Mówi, dlaczego określeni ludzie są przyciągani do określonych kwadrantów i często zostają tam zakotwiczeni, nie zdając sobie z tego sprawy. Pomoże ona określić Ci, w którym kwadrancie obecnie znajdujesz się i gdzie zamierzasz być za pięć lat.
Część druga dotyczy zmieniającej się osobowości. Bardziej skupia się nad tym, kim powinieneś być, aniżeli nad tym, co powinieneś zrobić.
Część trzecia opisuje siedem kroków, które możemy podjąć na drodze do prawej strony Kwadrantu. Przedstawia ona więcej sekretów bogatego ojca, związanych z umiejętnościami, które są wymagane, aby stać się odnoszącym sukcesy „B" i „I". Pomoże Ci ona wybrać własną drogę do finansowej wolności.
Zajmując się Kwadrantem przepływu pieniędzy, wciąż podkreślam wagę finansowej inteligencji. Jeśli ktoś zamierza działać po prawej stronie,
-tronie „B" i „I", musi być bystrzejszy niż ten, kto wybrał pozostanie
.cwej stronie jako „P" lub „S".
Aby stać się „B" lub „I", musisz być w stanie sterować przepływem swoich pieniędzy. Książkę tę napisano dla tych, którzy są gotowi dokonać zmian w swoim życiu. Dla tych, którzy są gotowi przemieścić się poza gwarantowaną pracę i zacząć budować własne rurociągi, aby osiągnąć •-.nansową wolność.
Znajdujemy się na początku epoki informacyjnej, która stworzy więcej jKazji do wynagradzania finansowego, aniżeli kiedykolwiek miało to miejsce. Osobnicy, posiadający umiejętności charakteryzujące „B" i „I", będą w stanie zauważyć i pochwycić te okazje. Aby odnosić sukcesy w epoce informacyjnej, rx;dą potrzebne informacje ze wszystkich czterech kwadrantów. Niestety, nasze szkoły znajdują się wciąż w epoce industrialnej i wciąż przygotowują aczniów i studentów do zajęcia miejsca po lewej stronie Kwadrantu.
Jeżeli szukasz nowej wiedzy, książka ta pozwoli Ci na szybkie przemieszczenie się do epoki informacyjnej. Napisano ją, aby asystować Ci •.v podróży do epoki informacyjnej. Nie zawiera ona wszystkich odpowiedzi, .ile zawiera wnikliwy przegląd doświadczenia, które nabyłem podczas przemieszczania się ze strony „P" i „S" na stronę „B" i „I" Kwadrantu przepływu pieniędzy.
Jeżeli jesteś gotowy na rozpoczęcie swojej podróży lub już ją odbywasz w celu osiągnięcia finansowej wolności, przeczytaj tę książkę.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter

 • Liczba stron: 

  320

 • Wymiary: 

  150x225

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61008-05-7

 • Rok wydania: 

  2008

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...