Wczytuję dane...
KOD: 978-83-902994-3-3
Autor: Stefania Korżawska
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Corsam

Nikt rozsądny do samochodu na benzynę nie wleje wody - jeśli więc nasze ciało zostało stworzone na zdrowe pożywienie, musi tak pozostać, bowiem w przeciwnym wypadku trzeba pogodzić się z wyniszczeniem organizmu, jego degeneracją i fizyczną, i psychiczną.

Jednak do ziół i właściwego trybu życia nowoczesnemu człowiekowi trudno powrócić - zdążyliśmy nawet maleńkie dzieci przyzwyczaić do chemicznych smaków, stąd podnoszą bunt, gdy coś zdrowego znajdzie się na talerzu. Ludzie coraz odważniej powtarzają, że w zioła nie wierzą, a życiodajne pożywienie to dziwaczny przeżytek - negują tym samym zdrowe podstawy świata doskonale stworzonego. I budują świat chory, odarty z miłości, radości i piękna. Świat pusty, smutny, w którym pierwsze miejsca zajmują cierpienie, samotność i lęk przed życiem, a w konsekwencji lęk przed samym sobą.

Warto więc postawić »Stop!«. Stop mnożącym się w przerażającym tempie chorobom. Nadszedł czas na zdrowie, na mądre i odpowiedzialne gospodarowanie własnym ciałem.

Droga do zdrowia, którą przedstawiam w książce, z pewnością dla nowoczesnego człowieka nie jest łatwa, bowiem wymaga wielu wyrzeczeń i rezygnacji z przyzwyczajeń. Trzeba jednak pamiętać,,że choroba nie wzięła się znikąd. Często pracowaliśmy na nią całymi latami - niewłaściwe odżywianie, zanieczyszczona woda, nieodpowiedni styl życia, wyziębienie organizmu - wiele przyczyn składa się na ostateczny bilans naszego zdrowia.

Gdy więc choroba zacznie dokuczać, nie należy wpadać w panikę, ale uważnie przyjrzeć się własnemu organizmowi, wyeliminować błędy, które doprowadziły do braku harmonii, blokad, zanieczyszczeń czy guzków. W jakimkolwiek stanie będzie nasze ciało, zawsze można zacząć od początku, czyli zdrowego odżywiania i odpowiednich ziół, które będą kuracje wspomagały. Chory nie może pozwolić sobie na błędy, ponieważ mogą one kosztować zbyt wiele.

Książka moja pozwoli dokonać spokojnej analizy własnego ciała, razem z nią można powoli wracać do zdrowia. Droga, którą Państwa prowadzę jest prosta, przejrzysta - wszak wróciłam do polskiego, zdrowego, ciepłego odżywiania i herbatek ziołowych, które Polakom nigdy nie były obce.

Stefania Korżawska

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Stefania Korżawska

 • Liczba stron: 

  95

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-902994-3-3

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...