Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-011-9
Autor: Wioletta Ewa Tuchowska
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
'

Wprowadzenie do książki

Mistyka rozkoszy

   Nosisz w sobie ogromny potencjał seksualny, który bezpowrotnie tracisz. Twój potencjał związany jest z naturalnym darem tworzenia nowego życia. Możliwość powoływania na świat nowych istot ludzkich wykorzystujesz najczęściej tylko kilka razy w życiu, a czasami wcale nie masz dzieci. Na ten cel codziennie przeznaczane jest od 30 do 70% najlepszych jakościowo substancji, hormonów, tkanek, komórek.

   Jeśli jesteś kobietą, cały miesiąc gromadzisz najlepsze substancje, zbierasz najcenniejszą energię, budując z niej komórki jajowe. Wykorzystujesz najbardziej wartościowe składniki tkanki, wyściełając nimi ściany macicy, a gdy nie zakiełkuje w tobie nowe życie, twój organizm usuwa to całe bogactwo z wraz potokiem krwi.
   Jeśli jesteś mężczyzną, tracisz drogocenną moc z każdym wytryskiem. Nawet kiedy żyjesz w ascezie, twój organizm pozbywa się nadmiaru nasienia podczas nocnych polucji lub w trakcie oddawania moczu.
   Niezależnie od płci, jesteś jak spichlerz po brzegi napełniany najlepszym, wyjątkowo smacznym i apetycznie przygotowanym jadłem, które w całości jest bezsensownie wyrzucane do śmieci, bo nikt nie potrafi go zjeść ani przetworzyć na inny cel.
   Nawet wtedy, gdy czas twojej płodności minie, energia seksualna nadal z ciebie uchodzi. Wypływa, kiedy uprawiasz seks i właśnie dlatego po akcie rozkoszy padasz z wyczerpania. Największe starty ponoszą mężczyźni kończący seks wytryskiem. Twoja wital-ność umyka, kiedy podnieca cię atrakcyjnie wyglądający przedstawiciel płci przeciwnej. U pań ubytek witalności powstaje także na widok budzących pożądanie przedmiotów, np. biżuterii, futer, samochodów, a nawet bukietu kwiatów.
   Utrata energii seksualnej jest jak topniejący lód, im więcej się jej roztopi, tym bardziej kurczy się twój potencjał, odchodzi młodość, uroda, zdrowie, minimalizują się zdolności intelektualne, spada potencjał twórczy, a dawna spontaniczność i radość życia zamienia się w przygnębienie.
   Porzekadło mówi, że w przyrodzie nic nie ginie. Tak jest i w tym przypadku. Mądry stwórca dał człowiekowi możliwość zatrzymania mocy witalnych i odwrócenia procesów starczych. Magia odmładzania związana jest z pobudzeniem alchemii wewnętrznej, która pozwala skumulować energię seksualną, a potem przekształcić ją w inne rodzaje energii - jak zapędzony wiatr porusza skrzydłami wiatraka, mieląc ziarno na mąkę, z której powstaje chleb, bułki, makaron, ciasta. Ty również możesz przeznaczyć energię, którą marnotrawisz, na każdy wybrany przez siebie cel.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Wioletta Ewa Tuchowska

 • Liczba stron: 

  242

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-011-9

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...