Wczytuję dane...
KOD: 978-83-87025-39-7
Autor: Kerry Rilley, Diane Rilley
Dostępność: 3 dni
EAN: 9788387025397
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Medium

Wprowadzenie do książki

Rytuały więzi małżeńskiej

  Kerry i Diane Riley prowadzą na całym świecie kursy dotyczące rozwoju osobowości, seksu, miłości i związków intymnych, łącząc współczesną terapię życia seksualnego ze starożytną wiedzą na ten temat. Są współtwórcami bestsellera wideo pt. The Secrets of Sacred Sex /Tajniki uświęconego seksu/. Mieszkają wraz z dziećmi w Whale Beach w Australii.

   W dzisiejszym świecie ludzie pośród trosk dnia codziennego, uwikłani w pogoń za karierą i dobrami materialnymi coraz częściej tracą z oczu to, co najcenniejsze: związek z ukochaną, bliską osobą., bez którego życie nie może być do końca spełnione. Kerry i Diane Riley podkreślają, jak ważne jest, by kochająca się para znajdowała czas na okazywanie sobie miłości, by ustawicznie dbała o nią, rozwijała ją i doskonaliła. A jedną z ważniejszych sfer miłości są kontakty seksualne.

  Odwołując się do starożytnych sekretów tantry, autorzy wskazują, jak przekształcić seks w pełen namiętności akt miłosny, a partnerstwo w harmonijną jedność dwojga ludzi. Podają praktyczne techniki umożliwiające intensywne przeżywanie zbliżenia miłosnego jako sacrum. I choć adresatami tej książki są mężczyźni, warto, aby zapoznały się z nią także kobiety bo wszyscy dowiedzą się z niej wiele o swojej fizyczności i seksualności.

   Dzięki tej książce pary odnajdą nowe sposoby dostarczania sobie nawzajem satysfakcji na poziomie ciała, serca i duszy oraz nieustannego pielęgnowania i podsycania miłości.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Kerry Rilley, Diane Rilley

 • Tytuł oryginału: 

  Tantric Secrets for Men: What Every Woman Will Want Her Man to Know about Enhancing Sexual Ecstasy

 • Liczba stron: 

  321

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka.

 • ISBN: 

  83-87025-39-9

 • Tłumacz: 

  Jerzy Listwan

 • Rok wydania: 

  2004

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...