Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7480-151-5
Autor: Charlaine Harris
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788374801515
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: MAG

Wprowadzenie do książki

U martwych w Dallas

  Dzięki wynalezionej w japońskim laboratorium syntetycznej krwi oraz napojowi z jej ekstraktem o nazwie True Blood, w ciągu zaledwie jednej nocy wampiry z legendarnych potworów przeistoczyły się w przykładnych obywateli. I chociaż ludzie nie figurują już w ich jadłospisie, społeczeństwo niepokoi się, co stanie się, gdy wampiry opuszczą mroczne kryjówki. Jedynie mieszkańcy Bon Temps, małego miasteczka w Luizjanie, nie mogą się zdecydować, co o tym naprawdę myśleć.
  Miejscowa kelnerka, Sookie Stackhouse dobrze wie, jak wygląda życie na marginesie społeczeństwa. Jako osoba posiadająca wątpliwy dar słyszenia myśli innych ludzi, przychylnie patrzy na integrację społeczną wampirów, a w szczególności na pewnego przystojnego 173-latka, Billa Comptona (Stephen Moyer), który zostaje jej kochankiem.
   Pewnego dnia Sookie znajduje na parkingu ciało zamordowanego kucharza z baru, w którym pracuje. Jakby tego było mało, zostaje śmiertelnie poraniona i otruta przez tajemniczą postać z mitów greckich. Na szczęście, pewne przyjacielsko usposobione wampiry wysysają jej zatrutą krew. Kiedy proszą ja o przysługę, Sookie wdzięczna za uratowanie życia nie odmawia. Wkrótce wykorzystuje swoje telepatyczne zdolności aby znaleźć wskazówkę co do zaginięcia pewnego wampira.
  Wkrótce, jednak Sookie zaczyna żałować swej decyzji…

Szczegóły

 • Autor: 

  Charlaine Harris

 • Objętość: 

  352

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  125x195

 • ISBN: 

  978-83-7480-151-5

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...