Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65400-00-0
Autor: David R. Hawkins
Dostępność: 48 godzin
EAN: 9788365400000
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Virgo

Wprowadzenie do książki

Technika Uwalniania. Podręcznik rozwijania świadomości

   Wyobraźmy sobie swoje nowe życie, w którym jest sukces bez wysiłku, wolność od złości i uraz. wdzięczność za wszystko, co nas spotyka, inspirację, miłość, radość, rozwiązania konfliktów na zasadzie win/win (wygrany/wygrany), szczęście i ekspresję twórczą.
   Jak twierdzi autor tej książki, jedną z największych przeszkód na drodze do szczęścia jest przekonanie, że bycie szczęśliwym nie jest możliwe (.Zawsze jest jakiś haczyk". .To zbyt piękne, by mogło być prawdziwe". .To może przydarzyć się innym, ale na pewno nic mnie").
   Dr Hawkins to wyjątkowy człowiek i nauczyciel - sam JEST szczęściem, nieograniczoną radością i niezmąconym spokojem. Napisał tę książkę, ponieważ sam doświadczył mocy opisywanej w niej Techniki Uwalniania. Czytanie wskazówek kogoś, komu udało się wyzwolić, i przebywanie w jego obecności przyspiesza nasz rozwój, daje nadzieję i silne wsparcie w rozpoczęciu własnej wewnętrznej podróży.
  Prócz cynicznego małego ja jest w nas coś więcej - Jaźń. która nas przyzywa. Początkowo zdaje nam się. że kontakt z nią mamy za pośrednictwem różnych zaawansowanych, świadomych istot, które już urzeczywistniły Jaźń, takich, jak na przykład dr Hawkins czy inny nauczyciel, przewodnik, mędrzec. Potem, gdy sami doświadczamy prawdy, uzdrowienia i rozszerzania świadomości, czujemy, że to własne wnętrze nas przyzywa.

    W niniejszej książce dr Hawkins przypomina o kierującym świadomością prawie mówiącym, źe na poziomie energetycznym wszyscy jesteśmy ze sobą powiązani, a wyższa wibracja (taka jak miłość) ma ogromny wpływ na niższą wibrację (taką np. jak strach). Kiedykolwiek znajdowałam się w otoczeniu dr. Hawkinsa. czułam, że to prawda - jego pole energetyczne emanowało uzdrawiającą miłością i głębokim spokojem. Jak wyjaśnia w niniejszej książce, te wyższe stany świadomości są dostępne każdemu z nas w każdej chwili.
  Nie ma znaczenia, w jakim miejscu życia jesteś, ta książka oświetli następny jego etap. Mechanizm uwalniania .opisywany przez dr. Hawkinsa. można stosować podczas całej swojej wewnętrznej podróży: począwszy od odpuszczenia dziecięcych uraz aż do ostatecznego poddania samego ego. Dlatego też książka ta jest równie użyteczna dla profesjonalistów, ludzi dążących do sukcesu zawodowego, jak dla osób będących w trakcie terapii, poszukujących rozwiązania swoich problemów emocjonalnych, dla pacjentów ze zdiagnozowanymi chorobami oraz poszukiwaczy duchowych oddanych samorealizacji.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  David R. Hawkins

 • Tytuł oryginału: 

  Letting Go: The Pathway of Surrender

 • Liczba stron: 

  432

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  29002162

 • Tłumacz: 

  Anna Rutkowska

 • Rok wydania: 

  Wyd pierwsze 2016. poprawione.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...