Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64818-37-0
Autor: John Flaherty
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Biały Wiatr

Wprowadzenie do książki

Bez uzależnień. Dla tych, którzy szukają prawdziwej wolności

   Za pośrednictwem tej książki - pierwszego, jedynego w swoim rodzaju przewodnika dla osób uzależnionych - życie zaprasza cię tu i teraz do odkrycia, kim naprawdę jesteś. Jest to zaproszenie do rozpoznania kim jesteś, na czym ci zależy, na czym polega twoje życie i jaką rolę masz w nim odegrać.
   W przeciwieństwie do innych książek na temat leczenia uzależnień, ta książka powstała po to, abyś mógł odkryć to wszystko, czego od zawsze pragnęło twoje serce. Traktuje ona o tym, CO JEST Z TOBĄ W PORZĄDKU oraz co jest w TOBIE autentyczne i prawdziwe - to wszystko o czym zapomniałeś o SOBIE.
    Od ponad dwudziestu pięciu lat pracuję z osobami uzależnionymi i nie mam żadnych wątpliwości, że konwencjonalne podejście do leczenia uzależnień jest po prostu nieskuteczne. Pomaga ono co prawda dokonać wielu zmian w życiu, ale nie pozwala odnaleźć tego, czego najbardziej brakuje osobom uzależnionym. Wszędzie poznaję takie osoby i wiem, żc na najgłębszym poziomie swojego Istnienia, one pragną doświadczać siebie w sposób bardziej zadowalający i spełniony. Przeważnie są to ludzie, którzy nadużywali alkoholu oraz różnych substancji uzależniających (czasem były to nawet leki przepisywane przez lekarzy), a jednocześnie brakowało im tego, za czym najbardziej tęskniło ich serce - określenia siebie na nowo i odnalezienia nowego sensu życia.
   Książka ta powstała, aby pomóc ci odnaleźć i doświadczyć twojego Prawdziwego Ja, którego poszukujesz od dawna. Tworząc nowe życie - głęboko zestrojone ze swoim życiowym celem - zyskasz potężną świadomość Siebie, a przede wszystkim odkryjesz jak być wolnym.
   Pierwszą rzeczą, jaką należy zaakceptować jest fakt, że nasze życie jest takie, jakim sami je tworzymy. Najważniejsze jest więc to, jak nauczyłeś się je interpretować. Ty sam nadajesz sens swojemu życiu, więc dopóki nie zakwestionujesz własnego podejścia, nie uda ci się niczego zmienić. Twoje życie jest doświadczaniem siebie - a raczej tego, co uznałeś za SIEBIE. Nie musisz niczego zmieniać, jeśli jesteś zadowolony ze sposobu, w jaki doświadczasz życia, jednak jeśli nie jesteś, wkrótce odkryjesz, jak możesz zmienić swoje podejście, zyskując przy tym zupełnie nowe poczucie sensu. Możesz to dla siebie zrobić. Tak naprawdę TYLKO TY możesz to uczynić. W istocie masz taką moc!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  John Flaherty

 • Liczba stron: 

  224

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64818-37-0

 • Tłumacz: 

  Karolina Bochenek

 • Rok wydania: 

  2015

Napisz opinię
2016-03-03 12:19:59 - Julia

Poradnik przez duże „P”. Autor pisze zupełnie inaczej o uzależnieniach. Patrzy na to, jak uzależniony identyfikuje się ze swoimi myślami, emocjami i reakcjami. Pozwala spojrzeć na daną sytuację z dystansu, na chłodno - bez zbędnych emocji.

Zalety

Cena
Jakość wydania
Wartość merytoryczna
Fabuła
2016-03-06 12:16:39 - Jacek

Konflikt z własnym ego, utożsamianie się z własnymi obsesjami – tym staje się nałóg, który bazuje na poczuciu bezsilności, a każdy z nas może mieć wpływ na życie, wystarczy chcieć. Ważny głos w walce z uzależnieniami.

Zalety

Cena
Jakość wydania
Wartość merytoryczna
2016-03-09 11:10:50 - Kamil

Książkę z przekonaniem pragnę zarekomendować. Skłania do obserwowania samego siebie, tylko wtedy możemy dostrzec, co się z nami dzieje, jakie spustoszenie wywołują w nas uzależnienia. Pozwala znaleźć relaks nie tylko w nałogu.

Zalety

Cena
Wartość merytoryczna
Jakość wydania
2016-03-13 12:56:32 - Rudy

Nie wato się stresować na zapas, luzackie podejście można w sobie wyrobić nie tylko za pomocą używek. Optymizm jest w nas, trzeba tylko zaakceptować to, co nas spotyka, przestać walczyć do upadłego, za wszelką cenę z tym, co nas spotyka, poddać się życiu, zmieniać się wraz z nim.

Zalety

Wartość merytoryczna
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...