Koniec Z Popielniczkami. Kieszonkowy Przewodnik Jak Rzucić Palenie
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-933833-8-2
Autor: Allen Carr
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Easyway

Wprowadzenie do książki

Koniec z popielniczkami. Kieszonkowy przewodnik jak rzucić palenie

Palacze są na ogół przekonani, że rzucić palenie jest trudno. Rzecz w tym, jak twierdzą, że powstrzymanie się od zapalenia papierosa wymaga ogromnej siły woli.

Czyż nie byliby zachwyceni gdyby rzucanie nałogu nie wiązało się z taką walką, a przychodziło łatwo i bezboleśnie! Mam dla wszystkich palaczy wspaniałą nowinę: istnieje taka prosta i bezbolesna metoda, dzięki której każdy palacz może skończyć z nałogiem od zaraz i na zawsze.

Nie potrzebna ci będzie silna wola, nie będziesz odczuwał przykrych objawów odstawiennych, ani potrzebował substytutów. Nawet nie przytyjesz.

Nie wierzysz? Zapewniam, że to możliwe.

Dowodzę tego od ponad dwudziestu lat, nie tylko w książkach, które jak dotąd rozeszły się w 13 milionach egzemplarzy, ale także poprzez sieć klinik rozrzuconych po całym świecie.

Swoją metodę nazwałem Easyway - łatwy sposób, bo jest prosta i niezawodna. Nazywam się Allen Carr i jestem uznawany za jednego z czołowych międzynarodowych ekspertów w dziedzinie rzucania palenia. Moja pomoc sprowadza się do unaocznienia ci, że wokół nikotynowego nałogu narosło wiele mitów i fałszu.

Wystarczy to zrozumieć, a uwolnisz się od nałogu raz na zawsze.

Książka ta stanie się dla ciebie inspirującym towarzyszem i pomoże ci zerwać z paleniem - łatwo, bezboleśnie i na dobre. Jestem pewien, że ci się powiedzie. Dlatego jeśli zawarte w niej wskazówki zawiodą w twoim przypadku, proponuję ci zwrot jej kosztu w formie rabatu na udział w terapii w jednej z moich klinik, których adresy znajdziesz na końcu książki. Pozwól, bym poprowadził cię przez proces rzucania palenia w sposób przyjemny i bez-bolesny, a na koniec pomógł ci osiągnąć to, czego pragnie każdy palacz: stać się szczęśliwym niepalącym. Niech to będzie pierwszy dzień fantastycznej przygody - dzień przygotowania do rzucenia palenia łatwo, bezboleśnie i na dobre.

Najpierw jednak musisz zastosować się do mojej pierwszej rady: nie próbuj rzucać ani ograniczać palenia, zanim ci nie powiem, że już pora. Do tego czasu pal tyle, co zwykle. Możesz latami próbować włamać się do sejfu, bez powodzenia. Ale jeśli znasz kod, staje się to łatwe.

Pułapka nikotynowa to najsprytniejsze oszustwo, jakie wymyśliła Matka Natura do spółki z człowiekiem. W książce znajdziesz właściwy kod, kombinację cyfrową, która pozwoli ci otworzyć bramy więzienia i uwolnić się. Wystarczy tylko zastosować się do kilku prostych wskazówek.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Allen Carr

 • Tytuł oryginału: 

  No More Ashtrays

 • Liczba stron: 

  144

 • Wymiary: 

  110x175

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-933833-8-2

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...