Seks To Zdrowie
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-246-3425-5
Autor: Anna Sasin
EAN: 9788324634255
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Sensus

Wprowadzenie do książki

Seks to zdrowie

    Jest tylko jedna bardzo ważna zasada: seksu używaj do seksu, a nie do załatwiania mniej lub bardziej ważnych spraw. O co chodzi? O to, że poderwanie mężczyzny czy dziewczyny na jedną noc tylko po to, żeby móc później pochwalić się „zdobyczą”, jest nieracjonalne. Pójście do łóżka z najlepszym przyjacielem Twojego byłego („żeby się wściekł z zazdrości”) to robienie krzywdy raczej samej sobie. Natomiast nagradzanie partnera igraszkami za wyniesienie śmieci lub karanie go chłodem w łóżku za to, że zapomniał o Twoich urodzinach, stanowi raczej rodzaj tresury niż element zdrowej relacji uczuciowej. Seks nie powinien być walutą. To ważny czynnik w związku dwojga ludzi, potwierdzający i umacniający więzi pomiędzy nimi. Powinien być dla obojga przyjemnością i wyrazem bliskości, a nie przedmiotem handlu wymiennego czy sposobem manipulacji. Traktując seks instrumentalnie, zapomnisz, do czego służy.
   Mówiąc o seksie i korzyściach, które z niego wynikają, najczęściej wymieniamy budowanie relacji z partnerem i erotyczną przyjemność. Niejednokrotnie nie zdajemy sobie sprawy, że możemy czerpać z niego również wiele radości.
   Zastanawiasz się, co zrobić, żeby seks sprawiał Wam po prostu frajdę? Okazuje się, że jest na to kilka sprawdzonych sposobów.

Życzę miłej lektury i dużo radości płynącej z seksu!

Anna Sasin

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Anna Sasin

 • Liczba stron: 

  152

 • Wymiary: 

  148x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-246-3425-5

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy