loadingimg

Wczytuję dane...
Archiwum
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014
 • 2013
Książka Pepsi Eliot Leczenie Dobrą Dietą recenzje lekarzy
 • Książka Pepsi Eliot Leczenie Dobrą Dietą recenzje lekarzy
 • ✓ teorie na temat układu odpornościowego
  ✓ fakty i mity w popularnych dietach
  ✓ żywność, która leczy

     Ta książka to prawdopodobnie najbardziej wnikliwa analiza sposobu odżywiania dzisiejszego człowieka naszej cywilizacji. Autorka w jednym miejscu zbiera doniesienia naukowe i popularne. w przystępny sposób opisuje zasady zdrowego funkcjonowania organizmu człowieka oraz zagrożenia, jakie niesie wszechobecny styl odżywiania i życia. Co najważniejsze - przeprowadza Czytelnika przez gąszcz. czasem sprzecznych, danych i konsekwentnie wytycza ścieżkę rozsądnego postępowania z własnym zdrowiem. Obala mity i pokazuje możliwości. Niektóre z przytoczonych faktów mogą zastanowić, niektóre zbulwersować, z innymi można się nie zgadzać. Tak czy inaczej - lektura wciąga i trudno być wobec niej obojętnym.

  Lek. med. Katarzyno Drobik-Michalska

    Bardzo dobrze, że są tacy badacze jak Katarzyna Lewko którzy dzlelą się z Czytelnikami swoją wiedzę, gdyż tak wiele informacji, w tym medycznych, może trafić do szerszego grona odbiorców i uświadomić im, jaką moc może mleć Ich codzienny pokarm.

  Lek. med. Krzysztof Polański

    Książka Leczenie dobrą dietą jest efektem długoletnich, dociekliwych poszukiwań w dziedzinie zdrowego odżywiania, leczenia organicznym Jedzeniem i suplementami diety, nawadniania ciała oraz aktywności fizycznej. W opracowaniu autorka przedstawiła teorie na temat samoleczących właściwości naszego organizmu oraz zalecenia, które pomogą poprawić jakość życia, a także zwalczyć choroby. Warto wiedzieć, że nasze ciało ma dar samoleczenia, jednak musimy dostarczyć mu wszelkich składników odżywczych w odpowiedniej diecie i właściwym czasie.

  Leczenie Dobrą Dietą
2016-06-07 19:33:00