Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64645-84-6
Autor: Deborah Blake
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788364645846
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Sabat Litha obchodzony w najkrótszą noc roku – noc przesilenia letniego – to czas, gdy świętujemy zwycięstwo światła nad ciemnością oraz początek lata.
To najlepszy moment na odprawianie rytuałów na powodzenie w życiu miłosnym czy też praktyki magiczne związane z oczyszczeniem, uzdrawianiem i pomyślnością. Świętowanie tego dnia i tej nocy zapewnia również obfitość plonów i pomyślność zbiorów. Dawniej celebrowano Lithę przy rozpalonych ogniskach, a jednymi z popularniejszych tradycji było rzucanie wianków na wodę i szukanie kwiatu paproci.
Dzięki tej książce nie tylko poznasz historię Lithy i dowiesz się, w jaki sposób dostosować jej świętowanie do współczesnych warunków, ale także otrzymasz przykłady wielu praktycznych rytuałów, zaklęć i inwokacje, które z powodzeniem możesz stosować w samodzielnym świętowaniu tego sabatu, i które sprawią, że będzie on wyjątkowo magiczny.
Dodatkowo dowiesz się, jak praktycznie uczcić ten czas, na przykład poprzez wykonanie wieńca słonecznego dla uczczenia zwycięstwa światła nad ciemnością lub poduszki wypełnionej ziołami i roślinami dla zapewnienia dobrego snu.
Poznaj sekrety Lithy i czerp korzyści z celebrowania świąt Koła Roku!

Szczegóły

 • Autor: 

  Blake Deborah

 • Objętość: 

  220

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  120x175

 • ISBN: 

  978-83-64645-84-6

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...