Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62476-70-1
Autor: Skye Alexander
EAN: 9788362476701
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Wprowadzenie do książki

Magia seksualna

    Magia seksualna towarzyszy nam od niepamiętnych czasów i nie sądzę, żeby miało się to zmienić. W ciągu kilku ostatnich dekad zdobyła ona popularność na Zachodzie, być może w reakcji na demistyfikację erotyki we współczesnym świecie. Wykorzystywanie seksu przez biznesmenów, przemysł rozrywkowy i media (choć samo zjawisko nie pojawiło się dopiero w ostatnim tysiącleciu) stało się tak bardzo niepohamowane i prostackie, że wywołuje duży niesmak. Powierzchowne kontakty seksualne, podejmowane przez wielu ludzi, nie są w stanie zaspokoić odczuwanej przez nas potrzeby namiętności, miłości i prawdziwej bliskości. Utrwalają natomiast frustrację oraz rozczarowanie. Pomimo że jestem ostatnią osobą, którą można by uznać za zwolenniczkę powrotu do mrocznych czasów seksualnego wyparcia i purytanizmu, uważam, że tak zwana rewolucja seksualna pozbawiła nas czegoś bardzo ważnego.
   W książce Magia Sexualis: Sex Magie and Liberation in Modem Western Esotericism Hugh B. Urban nazywa seks „najgłębiej skrywanym sekretem, ukrytą prawdą o jaźni, najpotężniejszą siłą ludzkiej natury i kluczem do zrozumienia misteriów ludzkiego istnienia”. Czy myśhsz o seksie w taki sam sposób?
   Za sprawą magii seksualnej ponownie zdajemy sobie sprawę ze swojej świętości oraz pierwotnej mocy seksu. Niespodziewanie odkrywamy w sobie bliski i osobisty związek z czymś niezwykle prawdziwym, a to wstrząsa fundamentami naszego świata. Magia seksualna łączy ciało i ducha. Budzi naszą wewnętrzną boskość i sprawia, że ponownie łączymy się ze Źródłem, powracamy do domu, którego nigdy nie opuściliśmy, i odzyskujemy wiedzę, której nigdy nie zapomnieliśmy. Pozwala nam zobaczyć nas samych i naszych partnerów jako niesamowicie wyjątkowe istoty, którymi zresztą jesteśmy. Otwiera nas na nasz nieskończony potencjał i daje nam klucz do tworzenia świata zgodnie z naszymi upodobaniami.
   Możesz mieć wszystko, czego pragniesz i być osobą, którą chcesz być. Jesteś w stanie uczynić swoje życie takim, jakim chcesz, żeby było - nie na drodze ciężkiej pracy i borykania się z problemami, lecz za sprawą wyrażania radości i rozkoszy. Masz do tego prawo jako człowiek.
   Oto tajemnica magii seksualnej. Podziel się nią z innymi!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Skye Alexander

 • Tytuł oryginału: 

  Sex Magic for Beginners

 • Liczba stron: 

  280

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-6247-670-1

 • Tłumacz: 

  Maciej Lorenc

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...