Wczytuję dane...
Szybkie Zwroty

SzybkieZwroty

Nieudany zakup Pakietu Książek ? Zdarza się! 

Korzystając z naszej usługi Szybkie Zwroty zwrócisz paczkę do sklepu internetowego szybko, wygodnie i za darmo w jednym spośród tysięcy automatów Paczkomat® w całej Polsce! 

Czym są Szybkie Zwroty?

Szybkie Zwroty to usługa, dzięki której możesz bezpłatnie zwracać swoje zamówienia do wybranych sklepów za pośrednictwem automatów Paczkomat, zlokalizowanych w całej Polsce.

Paczkę ze zwrotem możesz nadać na dwa sposoby – za pośrednictwem aplikacji InPost Mobile lub korzystając ze strony SzybkieZwroty.pl.

Jak mogę nadać szybki zwrot?

Chcesz zwrócić towar do sklepu internetowego? Możesz zrobić to bezpłatnie, wygodnie i bez drukowania etykiety korzystając z aplikacji InPost Mobile lub ze strony SzybkieZwroty.

Zwrotu możesz dokonać wybierając e-sklep z listy, która obejmuje partnerskie sklepy oferujące bezpłatną usługę zwrotu. Twojego sklepu nie ma na liście? Nadaj paczkę poprzez InPost SzybkieNadania.

Aby paczka dotarła bezpiecznie do odbiorcy, zapakuj ją w odpowiednio wytrzymałe opakowanie, dostosowane do zawartości przesyłki. Wytrzymałość opakowania powinna być dostosowana do ciężaru i kształtu zawartości. Pakując przesyłkę, dobieraj opakowanie niewiele większe od wysyłanego przedmiotu. Jeśli masz w domu stare opakowanie, które odpowiada rozmiarem przesyłce, wykorzystaj je ponownie. Zachęcamy, by być eko i zero waste! Wystarczy, że usuniesz etykietę, która wcześniej znajdowała się na opakowaniu.