Możesz rzucić palenie Zrób to teraz + CD
Wczytuję dane...
KOD: 533
Autor: Allen Carr
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Easyway

Wprowadzenie do książki

Możesz rzucić palenie Zrób to teraz

    Pewnego kwietniowego popołudnia 1989 roku w moim życiu naszło coś niezwykłego. Byłem nałogowym palaczem. Zdawałem sobie sprawę, że papierosy mnie zabijają, nie wspominając majątku, jaki na nie wydawałem. Co gorsza, nałóg całkowicie zapanował nad moim życiem. Wcześniej na różne sposoby próbowałem rzucić palenie, ćwiczyłem silną wolę, żułem antynikotynową gumę, stosowałem rozmaite inne „wynalazki" - wszystko na próżno. Wyglądało na to, że bez papierosa już nigdy nie będzie mi dane dobrze się bawić podczas spotkań z przyjaciółmi, z przyjemnością sączyć wino czy whisky, no i że nie poradzę sobie ze stresem. Przerażała mnie myśl o męczarniach, jakie przechodzi-zm przy każdej próbie zerwania z nałogiem. Obawiałem się, że nigdy się od niego nie uwolnię.
    Kiedy dzwoniłem do drzwi skromnego domu Allena Carra w Raynes Park na przedmieściach Londynu, wcale nie miałem pewności, że tym razem będzie inaczej. Mój starszy brat po jednej s-esji u Carra rzucił palenie, jak twierdził bez problemu, i za papierosem wcale nie tęskni. Kiedyś palił jednego za drugim i podejmował niejedną próbę rzucenia nałogu, toteż sukces metody Carra wprawił go w zdumienie. Z pomocy Carra skorzystało późnie' kilku moich znajomych. Może więc coś w tym jest, pomyślałem może i dla mnie jest nadzieja. A że Carr gwarantował zwrot pieniędzy w razie niepowodzenia terapii, podjąłem decyzję - przecież i tak nie miałem nic do stracenia.
   Te pięć godzin, jakie ponad 20 lat temu spędziłem w towarzystwie Allena Carra i grupy nałogowców, odmieniło mi życie. W owym czasie należałem do tych palaczy, którzy wpadają w panikę, jeśli nie mają przy sobie dwóch paczek papierosów. Byłem przekonany, że rzucenie palenia oznacza rezygnację z największej w życiu przyjemności, że bez papierosów będę nieszczęśliwy, że nie poradzę sobie z codziennym stresem. Krótko mówiąc, że bez papierosów nie ma życia. Opuszczałem dom Carra, nie mając wcale ochoty na papierosa. Nie odczuwałem objawów odstawienia. Podobnie jak mój brat i przyjaciele bez trudu zerwałem z nałogiem - nie potrzebowałem do tego silnej woli. Spotkania towarzyskie od razu zaczęły mi sprawiać większą przyjemność, lepiej znosiłem stres. Wszystko tak, jak to obiecywał Allen. Żadnych objawów odstawienia - przeciwnie, ogromna ulga i radość, że oto znów jestem wolnym człowiekiem. Co więcej, podobnie jak inni wcale nie przytyłem. Niesamowite!
   Uświadomiło mi to, że Allen Carr wynalazł metodę, która pomoże milionom palaczy na całym świecie zerwać z nałogiem łatwo i natychmiast. Napisałem do niego, proponując współpracę. Poczytuję sobie za wielkie szczęście, że przyjął moją propozycję. Allen przygotował mnie do roli terapeuty i wspólnie otworzyliśmy drugą klinikę, tym razem w Birmingham. Niebawem zostałem dyrektorem generalnym projektu, którego celem było propagowanie metody Carra na całym świecie. Tak oto moja wizja światowej organizacji stawała się faktem.
    Od tego czasu nasze kliniki działające w 40 krajach odwiedziło 350 000 osób. Tak jak dawniej we wszystkich klinikach stosujemy zasadę zwrotu kosztów w przypadku niepowodzenia kuracji, a za takie uważa się powrót do nałogu w ciągu trzech miesięcy. Większości palaczy wystarczy jedna sesja. Zwrotu kosztów domaga się mniej niż 10% uczestników naszych sesji.
   Na całym świecie książki Carra z serii Easyway rozeszły się w 12 milionach egzemplarzy w ponad 40 językach. To oznacza 30 do 40 milionów czytelników, najlepszy dowód na to, że nasz program to najskuteczniejsza metoda zrywania z nałogiem. Tego fenomenalnego sukcesu nie zawdzięczamy marketingowi, ale reklamie, jaką nam robią miliony byłych palaczy, którzy zerwali z paleniem, stosując metodę Carra.
   Metoda Easyway Allena Carra znana jest na całym świecie z jednego prostego powodu:
TA METODA DZIAŁA.
Trzymasz teraz w ręku klucz, który uczyni z Ciebie człowieka wolnego.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Allen Carr

 • Tytuł oryginału: 

  Stop Smoking Now Without Gaining Weight

 • Liczba stron: 

  239

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-926159-5-8

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy