Wczytuję dane...
KOD: 575507
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788383015224
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Jak stworzyć magiczny dom?

W swoich rękach trzymasz świętą księgę, magiczny tekst, który pomoże ci przekształcić twoje skromne domostwo w boską świątynię. Na jej stronach dowiesz się nie tylko, jak wzmocnić magiczną więź z domem, ale także jak uzyskać dostęp do jego mocy i pracować z duchami, przodkami i innymi magicznymi sprzymierzeńcami otaczającymi domowników. Niezależnie od tego, czy to kuchnia, pokój czy sypialnia, nawet najmniejsza przestrzeń jest odpowiednim miejscem do domowej magii, aby dobra energia w domu trwała. Podczas czytania tej książki pamiętaj, aby korzystać z sekcji notatek, by zapisywać swoje doświadczenia, które sprawiają, że masz magiczny dom.

Czym jest magia domu?

Magia domu lub domowe czary, to praktyka magii skupiona wokół gospodarstwa domowego. Domowe czary składają się z zaklęć, rytuałów i uroków, które chronią, oczyszczają i współpracują z domowymi duchami. Magiczny dom koncentruje się głównie na ochronie z zastosowaniem olejków eterycznych, magii ziół, kryształów, a nawet świec. Magiczny dom nie tylko chroni domowników, ale też zapewnia przestrzeń do uprawiania magii. Pomyśl o czarach domowych nie tylko jak o magii przeznaczonej dla domu, ale także jako energii i źródła magii skupionej w domu do dalszego wykorzystywania. Dobra energia w domu sprawi, że będziesz aktywny i kreatywny we wszystkich dziedzinach życia.

Dobra energia w domu zaklęcia ochronne i magiczne rytuały z wykorzystaniem różdżki, kryształów, olejków eterycznych, świec

Ukierunkowanie energii możesz osiągnąć na wiele sposobów, ale najłatwiejsze jest użycie narzędzia do tego przeznaczonego. Może nim być kryształowy stożek, różdżka, rytualne ostrze, a nawet własny palec. Możesz też wzmocnić czary olejkami eterycznymi, świecami czy magicznymi roślinami. Czarownice od wieków używają różdżek, bereł i sztyletów do rytuałów oraz do kierowania energią. Zastanów się i zdecyduj, które narzędzie wzywa cię, gdy myślisz o kierowaniu energią. Jeśli zechcesz używać palca, znajdź pierścionek, na którym będziesz się koncentrował i używał do sterowania energią. Jeśli zdecydujesz się na narzędzie, na przykład różdżkę lub rytualne ostrze, najpierw oczyść je ze wszystkich energii, które mogły do niego przywrzeć. Wspomnianych narzędzi można używać do wyznaczania kręgu, konsekracji obiektów i kierowania energią w zaklęciach.

Twój magiczny dom zacznij tworzyć od siebie

Azymut

 • Autor: 

  Mystic Dylan

 • Format: 

 • Ilość stron: 

  207

 • ISBN: 

  9788383015224

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy