Wczytuję dane...
KOD: 978-83-246-7308-7
Autor: Paweł Lenar
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: One Press

Wprowadzenie do książki

MLM. Profesjonalny marketing sieciowy - sposób na sukces w biznesie

Do kogo skierowana jest ta książka?

   Jak wskazuje tytuł książki, jest ona skierowana do osób interesujących się biznesem marketingu sieciowego. Wiele interesujących treści znajdą tutaj entuzjaści tego systemu biznesu. Jedną z moich głównych przesłanek związanych z przygotowaniem tej książki była chęć opracowania narzędzia pracy dla dystrybutorów, którzy chcą skutecznie i szybko rozwijać własny biznes MLM. Ta książka może stanowić właśnie takie narzędzie.
   W książce dokładnie omówione zostały podstawowe zasady skutecznego działania, pozwalające na osiągnięcie sukcesu w MLM. Jeśli zaczniesz stosować opisane tutaj metody pracy, możesz mieć pewność, że pozwolą Ci uzyskiwać zaskakująco szybkie efekty w krótkim czasie. Oprócz tego książka daje pogląd oraz szerszą perspektywę tego biznesu, pokazując walory marketingu sieciowego, który dla wielu ludzi jest sposobem na uzyskanie dodatkowych i co najważniejsze na pewnym etapie pasywnych dochodów.
   Dlatego niezależnie, czy współpracujesz już z jakąś firmą MLM czy też chcesz uzyskać bogatszą wiedzę na temat marketingu wielopoziomowego, prawdopodobnie znajdziesz tutaj wiedzę i informacje, jakich poszukujesz. Lektura tej książki sprawi, iż będziesz potrafił ocenić, czy marketing sieciowy to faktycznie biznes dla Ciebie. Najważniejszym walorem tej książki jest to, że została ona napisana na bazie praktycznego doświadczenia w marketingu wielopoziomowym. Autor tej książki nie opowiada o teorii. W tej publikacji nie znajdziesz teoretycznych wywodów, które nie sprawdzają się w praktyce dnia codziennego. Książka jest esencją wiedzy na temat postaw i metod pracy, które po prostu dają efekty. Nie są to również rozwiązania ślepo przeniesione ze Stanów Zjednoczonych, zachodniej Europy czy jakiegokolwiek innego miejsca. Materiał książki znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości i warunkach naszego kraju.
   Chcę jeszcze dodać, że książka będzie w największym stopniu pomocna osobom, które planują zostać liderami sieci. Z książki skorzystają osoby mające ambicje zbudowania własnej sieci dystrybutorów i stworzenia stabilnego strumienia dochodu. Jeśli Twoim celem jest comiesięczny, stabilny i wysoki dochód, jeśli chcesz mieć w przyszłości to, o co większość ludzi zabiega, czyli czas i pieniądze, to marketing sieciowy jest być może biznesem dla Ciebie. Będzie to wymagało sporo pracy, zaangażowania oraz poświęcenia, jednak efekty mogą przerosnąć Twoje oczekiwania. Ta książka pokaże Ci, jak to zrobić.
   Odwiedź teraz stronę internetową książki. Znajdziesz tam materiały związane tematycznie z treścią tej publikacji. Wejdź na: wivw. ProfesjonalnyMarketingSieciowy.pl.

Książka na solidnych podstawach

    Postanowiłem przygotować podręcznik, w którym opiszę sprawdzone metody pracy oraz zasady biznesu MLM. Zadecydowałem, że książka będzie zawierać najważniejsze informacje, które pomogą nowej osobie, nieposiadającej jeszcze doświadczenia, uzyskiwać pozytywne rezultaty w marketingu sieciowym. W tej publikacji zebrałem własne przemyślenia i omówiłem metody działania, które dają największy zwrot z zainwestowanego czasu i wysiłku. Jestem przekonany, że książka stanie się źródłem wiedzy i rzetelnych informacji na temat skutecznego i profesjonalnego działania w MLM. Przygotowując tę publikację, postawiłem przede wszystkim na profesjonalizm (stąd tytuł — MLM. Profesjonalny Marketing Sieciowy — sposób na sukces w biznesie). Chodzi o to, aby budować biznes, przekazując rzetelne informacje, stosując skuteczne narzędzia oraz kierując się etyką. Życzę inspirującej lektury oraz szerokiego pasma sukcesów w biznesie marketingu sieciowego!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Paweł Lenar

 • Liczba stron: 

  232

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-246-2386-0

Polecamy