Wczytuję dane...
KOD: 978-83-00-00115-6
Autor: Regina Brett
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis dla Paczki W Ruchu
Wydawca: Insignis Media

Pakiet książek

50 lekcji jak szukać spełnienia

Pakiet 5 książek Reginy Brett:

 • Bóg nigdy nie mruga
 • Pięćdziesiąt wskazówek. Pięćdziesiąt lekcji, w których autorka przeplata własne przeżycia z doświadczeniami ludzi spotkanych na swojej krętej drodze; przywołuje ważne dla siebie postaci, znaczące książki i filmy, inspirujące modlitwy i wypisy z lektur; przypomina o sile psalmów i prostych sentencji. Felietony Reginy Brett docenili i pokochali czytelnicy na całym świecie. Przyklejano je na lodówkach, rozsyłano w e-mailach do bliskich. Tematy lekcji, których udzieliło autorce życie, cytowano na tysiącach blogów i przedrukowywano w gazetach. Książka, którą trzymasz w ręce, stanie się bliska każdemu, kto kiedykolwiek znalazł się na życiowym zakręcie oraz wszystkim szukającym inspiracji. Niech każda z pięćdziesięciu lekcji będzie manifestem – jak bohaterka jednego z esejów, pewna sportowa czapka z prostym hasłem: 'Życie jest dobre'. Bo takie jest. Naprawdę.
 • Bóg zawsze znajdzie Ci pracę
 • Moja najnowsza książka to coś dla tych, którzy przestali kochać to, co robią.
  I dla tych, którzy kochają swoją pracę, ale pragną odnaleźć głębszy sens także poza pracą - w innych sferach życia.
  Dla tych, którzy są bezrobotni, wykonują pracę poniżej swoich kwalifikacji albo czują się nieszczęśliwi w życiu zawodowym.
  Dla tych, którzy zeszli z obranej niegdyś drogi, chwilowo albo bezpowrotnie.
  Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają karierę zawodową i chcą się dowiedzieć, jak zapisać tę czystą kartę.
  Dla tych, którzy przeszli na emeryturę albo nie mogą już dłużej pracować, a pragną wieść pełniejsze życie.
  Dla tych, którzy kochają swoją pracę tak bardzo, że chcą zainspirować innych i pomóc im odnaleźć życiową pasję.
  Dla tych, którzy - jak ja - czuli się kiedyś zagubieni w życiu i kluczyli krętą ścieżką, dopóki ta nie zaprowadziła ich w idealne miejsce. Wierzę, że każdy z nas ma takie miejsce. Musimy je tylko odszukać. Albo odprężyć się i pozwolić, żeby to ono odszukało nas.
 • Jesteś cudem
 • Jesteś cudem to zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by coś zmienić. To 50 felietonów, które obudzą w nas natchnienie. Choć każdy z nich jest zupełnie inną historią, zebrane w jednym tomie tworzą przewodnik pomagający dostrzec i docenić siłę zmian na lepsze – małych cudów.
 • Twój Dziennik. 12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień
 • Wyjątkowy dziennik z 12 nowymi lekcjami Reginy Brett napisanymi specjalnie dla polskich Czytelników
  Od wielkiego sukcesu zbioru felietonów Bóg nigdy nie mruga książki Reginy Brett cieszą się w Polsce niesłabnącym uznaniem. Pełne ciepła, nadziei i wzruszeń lekcje tej amerykańskiej pisarki i dziennikarki są dla wielu cenną podporą w życiu i drogowskazem na jego krętych drogach.
  Teraz celne komentarze, spostrzeżenia i myśli Reginy Brett będą mogły towarzyszyć nam w dowolnej chwili każdego dnia. Będziemy mogli po nie łatwo sięgnąć, robiąc sobie krótkie przystanki w codziennym zabieganiu. Taka jest właśnie idea Twojego dziennika, uniwersalnego kalendarza na każdy rok, do którego na naszą prośbę Autorka napisała 12 zupełnie nowych lekcji, w większości inspirowanych jej dwukrotnym pobytem w Polsce.
 • Kochaj
 • Najnowsza, niezwykle osobista książka autorki bestsellerowych Jesteś cudem, Bóg nigdy nie mruga, Bóg zawsze znajdzie Ci pracę oraz Twojego dziennika.
  Ta książka nie jest dla każdego. Napisałam ją z myślą o tych, którzy zostali zranieni albo kochają zranionych, ale i dla tych, którzy są nieświadomi własnych ran, chociaż innym wydają się one oczywiste.
  No dobrze, wygląda na to, że ta książka jest dla każdego.
  Głodna miłości – tak czułam się przez wiele lat mojego życia. I wiem, że nie jestem w tym odosobniona.
  Przeżyłam wiele trudnych chwil. Dziś potrafię spojrzeć wstecz i dostrzec dar w każdym z moich doświadczeń. Gdybym mogła wybierać z menu życia, nigdy nie zdecydowałabym się na większość sytuacji, które mi się przytrafiły – a mimo to żadnej nie żałuję. Każde doznanie i każdy związek uczyniły mnie tą osobą, którą jestem. Dziś wreszcie mogę powiedzieć, że kocham ją całym sercem.
  Pragnę, żebyś i ty ze wszystkich sił pokochał siebie, swoje życie i otaczających cię ludzi.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Regina Brett

 • Liczba stron: 

  310, 368, 300, 346, 400

 • Wymiary: 

  130x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Rok wydania: 

  2013-2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...