Wczytuję dane...
KOD: 978-83-66890-30-5PAK
Autor: Michael Newton
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788383211213
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: Illuminatio

Produkty w zestawie:

Księgarnia Łódź
1x Przeznaczenie dusz W poszukiwaniu życia po życiu
Księgarnia Łódź
1x Życie między wcieleniami
Księgarnia Łódź
1x Wędrówka Dusz
Księgarnia Łódź
1x Wspomnienia z wędrówki dusz. Studia członków Instytutu Newtona

Pakiet 4 książek

Michael Newton

Pakiet czterech książek Michaela Newtona

  • Przeznaczenie dusz
  • W książce "Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu" zawartych zostało 70 nowych relacji ludzi z ich duchowych wędrówek pomiędzy wcieleniami. Autor ukazuje nam kanały, którymi dusze próbują nawiązać z nami kontakt. Ponadto omawia znaczenie kolorów aury w celu odczytywania przesłań, które chcą nam przekazać dusze z zaświatów. Na koniec przedstawia nam terapeutyczną wartość owych wiadomości. Poza tym czytelnik odnajdzie w książce takie zagadnienia, jak: cel życia na Ziemi, przewodnicy duchowi, podróż duszy pomiędzy życiami, połączenie duszy i mózgu, wybór ciała przez duszę.
  • Wędrówka Dusz
  • "Wędrówka dusz" to wnikliwa analiza ludzkich przemyśleń, zachowań i osobowości. Została napisana na podstawie relacji aż dwudziestu dziewięciu pacjentów samego autora i hipnoterapeuty - Michaela Newtona. To prawdziwe ludzkie opowieści, które są podstawą wszystkich wniosków wynikających z tej książki. Pozwala to odkryć prawdziwą tajemnicę ludzkiego istnienia i zrozumieć, jak funkcjonuje porządek świata.
  • Życie między wcieleniami
  • Wraz z coraz silniej rozwijającym się nurtem rozwoju osobistego i duchowego, wśród ludzi rośnie zainteresowanie tym, jaką drogę przebyła ich dusza i czego doświadczyła w poprzednich wcieleniach. Hipnoza regresyjna pozwala dotrzeć do wcześniejszych doświadczeń duszy. Metody, którymi dzieli się doktor Michael Newton w książce, są drogowskazem dla osób zajmujących się hipnoterapią w doskonaleniu swojego warsztatu i poszerzenie go o techniki regresji.
  • Wspomnienia z wędrówki dusz. Studia członków Instytutu Newtona
  • We Wspomnieniach z wędrówki dusz przedstawione zostały przypadki pacjentów, którzy poddali się regresji duchowej przeprowadzonej przez hipnoterapeutów specjalizujących się w regresji do życia między wcieleniami.


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...