Większy Apetyt Na Seks
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-933508-8-9
Autor: Sandra Cabot
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
Wydawca: CoJaNATo

Wprowadzenie do książki

Większy apetyt na seks

   Żałuję bardzo, że nie mogłam przeczytać książki tego rodzaju, gdy byłam młodą kobietą, bowiem umożliwiłaby mi lepsze zrozumienie własnego ciała. Dorastałam w czasach, w których nie było seksu w telewizji, a poza tym byłam poddana określonej edukacji w szkole.    Pamiętam, jak w wieku ośmiu lat zapytałam mamę o seks. Byłam dzieckiem wykazującym dużą ciekawość i dociekałam, czy tę czynność wykonuje się na stojąco czy na leżąco, oraz czy robi się to szybko, by mieć to za sobą. Zadałam jej też takie pytanie: „Jak często uprawiasz seks?" Wtedy usłyszałam głos ojca siedzącego w innym pokoju: „Dużo za rzadko, cholera!" Naturalnie, wtedy jako dziecko nie zrozumiałam żartu ojca, który, oczywiście, był typowym samcem. Moja biedna matka było zmieszana, ale próbowała wyjaśnić mi sprawę tak, jak umiała.
   Interesującym faktem jest to, że gdy kobiety spotykają się towarzysko w swoim gronie, często rozmawiają o swoich związkach, obecnych i przeszłych, oraz o współżyciu intymnym, dzieląc się szczegółami i są w tym bardziej otwarte niż w rozmowach z mężczyznami. Często opowiadają o nieudanych i rozczarowujących relacjach, co nie jest niczym zaskakującym, ponieważ dzięki związkom z partnerami seksualnymi dowiadują się dużo o sobie samych i to z różnych punktów widzenia. Dojrzalsze kobiety są mądrzejsze ze względu na swoje doświadczenia życiowe, ale trudno je przekazać młodszym. Kobiety pragną, aby ich córki i synowie nawiązywali dobre relacje, i próbują przekazać im swoją wiedzę i mądrość.
   Żywię nadzieję, że książka ta odda przysługę Czytelniczkom, przyczyniając się do lepszego zrozumienia i poznania samych siebie, co może być użyteczne w budowaniu relacji zarówno ze swoim partnerem seksualnym jak i ze samą sobą.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Sandra Cabot

 • Tytuł oryginału: 

  Increase your sex drive naturally

 • Liczba stron: 

  130

 • Wymiary: 

  148x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-933508-8-9

 • Tłumacz: 

  Ewa Krystyna Suskiewicz

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy