Wczytuję dane...
KOD: 978-83-246-7312-4
Autor: Klaudia Pingot
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788324673124
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Sensus

'

Wprowadzenie do książki

SpecBabka

Obudź w sobie kobiecą moc

   Czy kiedykolwiek powstała książka, której autor w trakcie pisania tak bardzo myślał o czytelniczce? O jej potrzebach, wartościach, o budowaniu relacji z nią? O tym, jak osoba, która będzie czytać ową książkę, jest ważna, jak jest wrażliwa, jak bardzo wyjątkowa?
   Czy kiedykolwiek wcześniej powstała książka, która byłaby dowodem na to, że każda kobieta jest doskonała w swoich niedoskonałościach? Czy kiedykolwiek wcześniej powstała książka, która jest nie tylko słowami, ale i dowodem, energią, emocją, wszystkim tym, co tworzy „właściwą” i budującą prawdę o człowieku i jego wyjątkowości, możliwościach, zasobach, potencjale?
  Książkę otwiera intymny list autorki do czytelniczek, a następnie fascynująca opowieść o tym, jak wiele można zmienić i osiągnąć, niezależnie od wieku, statusu i płci.

Narodziny, czyli początek specmisji

   Stwórca wysyła Istotę na Ziemię i daje jej misję specjalną o krypt. „Spec-Babka”, daje jej ciało i energię kobiety i pokazuje mnóstwo paradoksów istniejących na świecie.
  Celem misji jest udowodnienie, że każdy człowiek na Ziemi jest elementem uniwersum, że każdy w pewnym sensie jest wszystkim, a wszystko jest każdym, że w kobietach jest nieprzenikniona siła i moc tworzenia i że w każdym momencie życia możemy wybrać własną prawdę o sobie, zmieniaj,-., kontekst całej swojej historii osobistej.
  Warto zapamiętać:
   Od samych narodzin Twój świat jest modelowany przez otoczenie. Model świata, w jaki wierzysz, tworzy rzeczywistość, którą widzisz, oraz prawdy o życiu, ludziach i sobie.
   Nie jesteś prawdopodobnie świadoma wszystkich możliwości i zasobów, które posiadasz. Aby je sobie uświadomić, trzeba najpierw dostrzec to, co Cię ogranicza i powstrzymuje.
  Aby wyjść z cienia, trzeba dostrzec, co jest cieniem. Nauka bycia wyjątkowym człowiekiem trwa zawsze i nieprzerwanie. Wyjątkowość jest w DNA. Wyjątkowość to Ty i ja, wyjątkowość to chwila, gdy czytasz to SŁOWO. Wyjątkowość to umiejętność słuchania, myślenia, rozumienia, akceptowania i tysiąca innych rzeczy, procesów, zjawisk, które trwają.

Wyprawa na Marsa i randka z podświadomością


   Gdy mocno wierzysz w swoją wyjątkowość, wychodzisz ponad stereotypy, masz wiarę w siebie, pójdziesz daleko. Na sam szczyt. Bez koneksji, pieniędzy, bez pójścia z kimś do łóżka możesz tworzyć z ogromnym sukcesem własną przyszłość. Przyszłość piękną, wybiegającą daleko ponad marzenia. Bo gdy nauczysz się BYC PEŁNIĄ, nauczysz się spełniać własne marzenia, będziesz to robić regularnie, co kilka lat, miesięcy, dni, chwil.

Podróż po galaktyce możliwości

   Prawda o świecie, prawda o Tobie i Twoich możliwościach dzieje się tylko tu i teraz i tylko w Twoim umyśle. Prawda dzieje się dla każdego z osobna, każdy ma bowiem inny model świata.
Anatomia miłości i specjalny kod zdrowego poczucia własnej wartości

   Miłość i wartość istoty ludzkiej to jedyne dwie rzeczy we wszechświecie. które są bezwarunkowe, niepodważalne, których nie da się z niczym porównać, nie trzeba udowadniać, są nieskończone i dla każdego.

Gwiezdne wojny, czyli jak mądrze korzystać z emocji i ile części mnie jest we mnie

Rozdział opowiada o tym, że:
• Każda emocja jest wezwaniem do działania.
• Trzeba zrobić w sercu miejsce dla każdej emocji, zrozumieć ją,
zaakceptować, nie wypierać jej. Potraktuj emocję jak nauczyciela, nie wchodź w nią, lecz ją okiełznaj i nią steruj, by ona nie sterowała Tobą. • Emocje, niezależnie od rodzaju, są przyjacielem i doradcą. • Niezrozumiałe zachowania innych to nierzadko mechanizmy obronne.
• Lęk przed nieznanym i przed porażką ogranicza działanie. Porażka jest lekcją w przebraniu, a nieznane jest przygodą. Gdy to zrozumiesz, lęk przestanie istnieć.
• Każda przemiana jest bolesna, ponieważ stare ustępuje nowemu. Stare jest bezpieczne, nowe jest jak ocean — czasem zatrważa, ale zawsze prowadzi do nowych lądów.
• Jeśli bierzemy za siebie w pełni odpowiedzialność, potrzeba nadmiernej kontroli przemija.
• Branie odpowiedzialności za innych może prowadzić do negatywnych rezultatów w życiu nie tylko naszym, ale także osób, za które bierzemy odpowiedzialność. Nie jesteś w stanie pomóc innym. Inni są w stanie pomóc tylko sami sobie.

Diabelskie i boskie moce SpecBabek oraz tajna broń kobieca

   Wszechświat rządzi się swoimi prawami, a człowiek, będąc jego małym elementem, współistnieje ze wszystkim, co go otacza. Wszystko ma swoje miejsce i czas. Wszystko ma swoją energię i znaczenie. Nie poznamy być może wszystkich tajemnic wszechświata, ale z pewnością możemy nauczyć się egzystować w otaczającej rzeczywistości tak, by czerpać świadomie i nieświadomie z jej zasobów i możliwości. W jaki sposób?

 „Ego-rola”, czyli taniec z doskonałością i tworzenie lepszej wersji siebie

   Niektórzy mówią, że życie to teatr, bo wciąż gramy kogoś. Sztuką jednak jest zawsze pozostać sobą i zrzucić maski, które zakładamy na potrzeby sztuki zwanej życiem. Ego potrzebuje jednak roli, niech role będą zgodne z prawdziwą Tobą, Twoimi wartościami, Twoją prawdą o świecie, wówczas zachowasz spójność.

Żyleta, czyli jak odzyskać upragnioną wagę i mieć więcej energii do działania

   Powodów, dla których wyglądamy, jak wyglądamy, jest wiele. Wiele może być nieuświadomionych dla nas samych. Wszystko, co pokazujemy na zewnątrz, jest pewną demonstracją i wynikiem działania ego, wartości przyciąganych i odpychanych oraz przekonań na swój temat. Wygląd to wynik procesów, które nieustannie dzieją się w Twoim umyśle.

Energia pieniądza, pracy i biznesu

   Budując wieżowiec, nie można zaniedbać fundamentów. Im większy budynek, tym solidniejsza musi być podstawa. Ludzie próbują zdobyć bogach.'', bez inteligencji finansowej, którą w dzisiejszych czasach wyjątkowo łatwe zdobyć. Budują zamki z kart, tracąc czas i energię. Gdy myśli się o zwiększeniu przychodów, warto pamiętać o tym, że:

Rozpoczęcie misji i kurs tworzenia swojej przyszłości

   Bycie istotą ludzką, kobietą oraz realizacja siebie nie jest ani prostym zadaniem, ani przewidywalnym procesem. Niemniej gdy nie wiesz, kim chcesz być, jesteś nikim. Gdy nie wiesz dokładnie, czego chcesz, niewiele otrzymasz.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Klaudia Pingot

 • Liczba stron: 

  304

 • Wymiary: 

  150x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-246-7312-4

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...