Wczytuję dane...
KOD: 5901549903058
Autor: Dariusz Cecuda
Dostępność: 2 dni
EAN: 5901549903058
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Kos

72 kolorowe anielskie karty

Świat wokół nas jest wypełniony istotami duchowymi, które pomagają nam w odkrywaniu prawdy o człowieku – materialnej manifestacji ducha. Przemierzając życie poznajemy siebie dzięki porażkom i cierpieniom, wszystko zależy od tego czy jesteśmy otwarci i gotowi przyjąć to, co niesie ze sobą odkrycie prawdy o sobie samym. Cierpienie nie jest warunkiem otrzymania łaski zrozumienia, choć wydaje się, że wewnętrzne przebudzenie dokonujące się przez cierpienie przynosi najgłębszą duchową transformację.

Przerwanie dotychczasowego łańcucha zależności i niemocy zostaje dokonane w sposób radykalny i ostateczny, taka forma ponownych narodzin jest bolesna, lecz pozwala na zdecydowaną zmianę. Ten sam efekt duchowej przemiany osiągniemy przez wybór ścieżki miłości – akceptacji siebie i wiary w doskonałość życia, wtedy widzimy dalej niż sięga horyzont naszych dotychczasowych, niepodważalnych prawd i przekonań o życiu.

Misją aniołów jest przypominanie nam, kim jesteśmy oraz dlaczego jesteśmy tu, na Ziemi. Jest nią również pomoc podczas wędrówki po ścieżce duchowego rozwoju, prowadzącej ku odkrywaniu naszej bożej istoty. Są światłem jaśniejszym od słońca, emanującym pokojem, miłością oraz harmonią.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Dariusz Cecuda

 • Liczba stron: 

  72 karty + instrukcja + praktyczne pudełko

 • Wymiary: 

  Format pudełka: 80x120x37 mm, format kart: 67x108,6 mm

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...