Burza Przed Ciszą
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7746-640-7
Autor: Neale Donald Walsch
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Laurum

Wprowadzenie do książki

Burza przed ciszą

  Na początku roku 2011 stało się coś, co nie miało miejsca od dziesiątek a może nawet setek lat i nawet tego nie zauważyliśmy, to znaczy nie postrzegaliśmy tego tym, czym było.

  Masowe zamieszki od Tunezji, przez Egipt, aż po Libię wstrząsnęły światem arabskim i spowodowały polityczne załamanie na świecie. Wkrótce niewyobrażalne nieszczęścia: katastrofa nuklearna, trzęsienie ziemi i tsunami zszokowały Japonię i powaliły świat na łopatki po raz kolejny - światowe rynki finansowe drżały by się utrzymać, podczas gdy państwa i narody stały nad przepaścią bankructwa, nadal jest wiele zagrożonych.

  To wszystko oczywiście zauważyliśmy. Mogliśmy jednak przeoczyć starożytne przepowiednie na ten okres czasu, które mówiły dokładnie o tym: jednoczesna katastrofa środowiskowa, polityczna, finansowa. Czy dostrzegliśmy początek „końca historii” – i nie zrozumieliśmy tego sygnału?

  W swojej nowej książce Burza Przed Ciszą, autor siedmiu bestsellerów New York Times’a Neale Donald Walsh daje odpowiedź: tak. Walsh twierdzi także, że nie ma czego się bać, dając niezwykłe wyjaśnienie na to, co dzieje się nawet teraz na całej planecie. Następnie – co ważniejsze – dostarcza szokujący opis uzdrawiania naszego życia i świata, odpowiadając na 7 ważnych pytań, które zachęcają wszystkich do dołączenia ratującej planetę wymiany na TheGlobalConversation.com. Frapująca i trafiona w dziesiątkę „Cisza przed burzą” odpowiada na każde pytanie, jakie można zadać pytając o Grudzień 2012 i inne.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Neale Donald Walsch

 • Tytuł oryginału: 

  The Storm Before The Calm

 • Liczba stron: 

  328

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7746-640-7

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...