Dar intuicji Myśli kształtują życie
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-60528-53-2
Autor: Joseph Murphy
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788360528532
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Dar intuicji Myśli kształtują życie

Co zyskasz, czytając książkę Dar intuicji Myśli kształtują życie

• Każdy człowiek dysponuje wewnętrzną, duchową mocą, dzięki której może mieć świadomość istnienia zdarzeń i doświadczeń przekraczających zwyczajne zmysłowe poznanie. Możesz się łatwo nauczyć korzystać z tych pozazmysłowych, duchowych mocy, dzięki czemu wzbogacisz swe codzienne życie w stopniu, który cię zadziwi.
   Rzesze ludzi na różnych etapach swojego życia mają nieustannie do czynienia z takimi faktami, jak jasnowidzenie (postrzeganie rzeczy i sytuacji na odległość), prekognicja (poznanie przyszłych zdarzeń jako aktualnie istniejących w naszym umyśle), retrognicja (zdolność poznawania wydarzeń, które miały już miejsce), telepatia (mentalna komunikacja z inną osobą, przekraczająca ograniczenia czasu i przestrzeni). Takie możliwości poznawcze ma każdy z nas.
Dowiesz się z książki Dar intuicji, jak wiele osób korzystając z pozazmysłowe-go poznania uratowało życie swoich bliskich, przeciwdziałało wypadkom, uniknęło finansowej klęski i dokonało wielu innych rzeczy, które w codziennym życiu mają ogromne znaczenie.
   Dar intuicji nauczy cię stawiać czoła różnym wyzwaniom i pokonywać codzienne trudności; wyjaśni ci, w jaki sposób można nawiązać kontakt z Nieskończoną Uzdrowicielską Obecnością w tobie i zapozna cię z technikami, które pomogą ci natychmiast uaktywnić drzemiące w tobie niezwykłe moce dla dobra twojego i bliskich ci osób.

Owoce pozazmysłowego postrzegania

• Nauczałem i pisałem na temat snów, jasnowidzenia, doświadczeń spoza ciała i innych cudotwórczych mocy umysłu przez ponad trzydzieści lat w kraju i poza jego granicami. Przez całe życie miałem do czynienia z pozazmysłowym postrzeganiem i często wiedziałem o wydarzeniach, zanim nastąpiły - w niektórych przypadkach nawet dwadzieścia lat wcześniej. Byłem świadkiem ogromnych zmian w życiu niezliczonej ilości ludzi, którzy szczerze i z prostotą korzystali ze swych duchowych mocy:

— bogactwo spadało na nich jak lawina,
— odkrywali ukryte w sobie skarby,
— doznawali uzdrowienia z nieuleczalnych chorób,
— odnajdywali zagubionych przyjaciół czy krewnych,
— doznawali dobrodziejstw astralnych podróży i pozacielesnych doświadczeń,
— ratowali życie innych osób dzięki przeświadczeniu o zbliżającym się niebezpieczeństwie,
— znajdowali we śnie precyzyjne rozwiązania swoich codziennych problemów,
— zawierali szczęśliwe małżeństwa,
— odkrywali nowe idee, pomocne w sprzedaży czy biznesie, — zapobiegali wielu tragediom,
— a poza tym wszystkim odczuwali ogromną satysfakcję ze spełnienia swoich pragnień.

Dobro dostępne dla wszystkich

• Z moich obserwacji wynika, że mężczyźni i kobiety, którzy korzystają z pozazmysłowego poznania w swym codziennym życiu pochodzą z różnych warstw społecznych i wszelkich możliwych środowisk. Są to taksówkarze, gospodynie domowe, stenografowie, lekarze, studenci, profesorowie wyższych uczelni, gwiazdy kina, farmaceuci, badacze kosmosu, kierowcy ciężarówek... Ludzie ci doświadczyli cudów zdyscyplinowanej wyobraźni, opuściło ich poczucie samotności i wiele szkodliwych obsesji. Udało im się dzięki temu rozwiązać wiele trudnych problemów, uniknąć tragedii, uwolnić się od lęku przed tzw. voodoo czy „złym okiem" , jak również przed innymi rodzajami psychicznych ataków. Pozazmyslowe poznanie przyniosło im pokój umysłu i ufność w zwycięstwo w każdej sytuacji oraz wiarę, że można żyć w nowy, lepszy sposób.

Unikalna cecha tej książki

• Dar intuicji jest niezwykle użyteczna. Dowiesz się z niej, jak korzystać ze zdolności do wizualizowania przyszłych wydarzeń i - gdyby miały negatywny charakter-jak je przemienić dzięki afirmatywnej modlitwie. Nauczysz się, jak rozwinąć swoją intuicję oraz inne duchowe moce, które postawią cię na szerokiej drodze do szczęścia, pokoju umysłu i wolności od wszelkich ograniczeń.
    Dar intuicji zawiera fascynujące relacje z pozacielesnych doświadczeń, zwanych czasami podróżami astralnymi; jest w niej mowa o jasnowidzeniu, jasnosłyszeniu i o tym, w jaki sposób pozazmysłowe postrzeganie może ci służyć; dowiesz się z niej również o tym, jak duchowo rozwinięte jednostki mogą się pojawiać i znikać zgodnie ze swą wolą, oraz o tym, jak komunikować się z bliskimi, którzy odeszli do następnego wymiaru. Znajdziesz tu za i przeciw reinkarnacji oraz wyjaśnienie, dlaczego nie akceptuję popularnych przekonań na ten temat. Pozwoliłem sobie zaprezentować tu nowe spojrzenie na temat reinkarnacji oraz komunikacji z tzw. zmarłymi. Przedstawiłem te wielkie prawdy 2 maksymalną prostotą i jasnością.
    Dar intuicji pokaże ci, jak rozwiązać swoje codzienne problemy i jak otworzyć się na przewodnictwo i błogosławieństwo, które jest owocem poszerzenia świadomości. Już dzisiaj pozwól, by w twoim życiu działy się cuda. Użyj książki Dar intuicji, aby nauczyć się korzystania z pozazmysłowego postrzegania, które da ci możliwość kierowania swoim życiem tak, jak sobie tego życzysz.

Joseph Murphy

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Joseph Murphy

 • Tytuł oryginału: 

  Psychic Perception: The Magic of Extrasensory Power

 • Liczba stron: 

  218

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-60528-53-2

 • Tłumacz: 

  Jacek Konraski

 • Rok wydania: 

  2007

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...