Olbrzymie kroki
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63773-00-7
Autor: Anthony Robbins
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788363773007
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Studio Emka

Wprowadzenie do książki

Olbrzymie kroki

Olbrzymie kroki to książka oparta na najlepszych technikach, zasadach, narzędziach i strategiach zawartych w mojej książce Obudź w sobie olbrzyma, która stała się wielkim bestsellerem. Pisząc Olbrzymie kroki mam przed sobą dwa cele. Po pierwsze, chcę dać ci inspirację. Po drugie, chcę ukierunkować uzyskaną w ten sposób energię tak, abyś konsekwentnie podejmował proste, codzienne działania. Codzienna inspiracja, połączona z codziennymi dobrymi działaniami, olbrzymimi krokami poprowadzi twoje życie ku lepszej przyszłości.
Ta książka powinna z łatwością znaleźć sobie miejsce w twoim napiętym planie dnia. Przynosi ci filozofie, strategie i techniki w małych porcjach, które strawisz zaledwie w ciągu kilku minut dziennie. Poprowadzi cię od prostej, lecz wielkiej siły decyzji - która jest podstawowym elementem wszelkich zmian w twoim życiu - do bardziej szczegółowych, precyzyjnych narzędzi, mogących określić jakość twoich kontaktów z innymi, twoich finansów, zdrowia i uczuć.
Wykorzystaj Olbrzymie kroki jako źródło inspiracji i działania w taki sposób, jaki będzie ci najwygodniejszy. Czytaj po kolei, co jest optymalnym rozwiązaniem, albo przechodź od części do części w poszukiwaniu tych fragmentów, które spodobają ci się najbardziej. Moim celem jest pomóc ci osiągnąć jak największe rezultaty przy jak najmniejszej inwestycji czasu - ale też i dać ci przy tym dość informacji do wykorzystania na cały rok.
Przede wszystkim jednak proszę, byś natychmiast stosował w życiu to, co przeczytasz. W końcu, co dobrego przyniesie pomysł, którego nie wprowadzimy w życie?

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Anthony Robbins

 • Tytuł oryginału: 

  Giant Steps

 • Liczba stron: 

  394

 • Wymiary: 

  150x110

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-63773-00-7

 • Tłumacz: 

  Paweł Cichawa

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...