Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65222-70-1
Autor: Maria Goretti
Koszt wysyłki od: 4.90 PLN
Wydawca: Martel

Wprowadzenie do książki

Domowa Apteka Siostry Marii

   Domowa apteka to nic innego jak wykorzystanie naturalnych, leczniczych właściwości owoców, warzyw, ziół i przypraw. Na co dzień nie uświadamiamy sobie, jak ogromna moc w nich drzemie i jak wielką rolę odgrywają w naszym życiu. Są kopalnią witamin, pierwiastków mineralnych i wielu innych cennych substancji, bez których nasz organizm nie mógłby funkcjonować. Nie tylko utrzymują nas w dobrej kondycji, ale potrafią leczyć wiele różnych dolegliwości i chorób, a także chronić przed chorobami, nawet przed nowotworami. Wystarczy tylko po nie sięgnąć.
    W książce zamieściłam opisy najwartościowszych i najcenniejszych dla naszego organizmu, owoców, warzyw i ziół. Przy każdym opisie zamieściłam też przepis, wykorzystujący leczniczą moc danego owocu, warzywa czy zioła. Ponadto podzieliłam się z Państwem ponad 370 sprawdzonymi przepisami na różnego rodzaju dolegliwości i choroby, które zbierane były latami. Zamieściłam też trochę porad kosmetycznych i receptur na domowe mydełka, maści, kremy, mleczka, toniki i płukanki do włosów, które, mam nadzieję, zostaną docenione szczególnie przez panie.
   Zachęcam wszystkich do czerpania z darów natury, które mamy w zasięgu ręki, bo ich zdrowotna moc jest nie do przecenienia.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Maria Goretti

 • Liczba stron: 

  335

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-65222-70-1

 • Rok wydania: 

  2016

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...