Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7569-440-6
Autor: Todd Burpo, Sonja Burpo
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Rafael
'

Wprowadzenie do książki

Niebo zmienia wszystko

   Czy zdarzyło wam się kiedyś oglądać program telewizyjny lub słuchać radia i nagle usłyszeć głos mówiący: „Przerywamy program, aby nadać ważny komunikat stacji informacyjnej XYZ"? Jeśli spotkaliście się z tego rodzaju sytuacją, to zrozumiecie, w jaki sposób poznawaliśmy stopniowo historię opowiedzianą w Niebo istnieje... Naprawdę!
   Co chwilę nasz młodszy syn wypowiadał słowa, które wprawiały nas w zdumienie:
„To tam śpiewały mi anioły"
lub...
„Siedziałem Jezusowi na kolanach",
lub...
„Przecież dziecko zmarło w twoim brzuchu, prawda?".
   Słysząc takie zdania, zastanawialiśmy się, skąd on to wie.
   Posługując się językiem typowym dla małego chłopca, Colton wspominał czasem o tym, co spotkało go w niebie lub czego się tam nauczył. Te drobne „zakłócenia", w które powoli zaczynaliśmy wierzyć, zapoczątkowały zmiany zarówno w naszym życiu, jak i w życiu innych ludzi. Pozwoliliśmy Bogu, aby nauczał nas poprzez naszego syna.
   Oprócz spisania historii Coltona w Niebo istnieje... naprawdę!, postanowiliśmy się podzielić naszymi doświadczeniami z ludźmi w całym kraju. Podczas naszej wędrówki napotkaliśmy na wiele podobnych przykładów „zakłóceń" w przełomowych momentach życia i wyciągniętych z nich wniosków. Ludzie, których spotkaliśmy, przytaczali własne historie lub dzielili się swoimi odkryciami, co tylko pogłębiało naszą wiedzę dotyczącą nieba.
   Ta książka została napisana po to, by podzielić się tymi nieoczekiwanymi „zakłóceniami" oraz spostrzeżeniami, które nas nachodziły zarówno za sprawą Bożej interwencji, jak i ludzi, którzy poznawszy naszą historię, zgodzili się opowiedzieć swoją. Każde z „zakłóceń" pochodzi z wypowiedzi Coltona lub z innego fragmentu jego niezwykłej historii zawartej w Niebo istnieje... naprawdę! Niektóre z rozdziałów będą krótkie, inne dłuższe, jak w przypadku większości „zakłóceń", których długość i siła oddziaływania są trudne do przewidzenia. Zebrane w całość, ukazują, jak nasze doświadczenia nieustannie dowodzą tego, że niebo potrafi zmien Dopiero teraz rozumiemy, że opisy nieba widzianego z perspektywy małego chłopca, które zakłócały nasz spokój, były w rzeczywistości szturchańcami od Boga. Zaskakiwał nas On sytuacjami przyprawiającymi o dreszcz, aby pomóc nam uwierzyć ponownie w to, że niebo istnieje naprawdę.
   Modlimy się o to, by nasze przemyślenia i doświadczenia, spisane tutaj, przyczyniły się do odmiany waszego życia, tak jak to było w naszym przypadku, a perspektywa życia wiecznego towarzyszyła wam na co dzień.

Todd i Sonja Burpo czerwiec 2012 roku

   Todd Burpo jest pastorem Kościoła Wesleyańskiego Crossroads (Crossroads Wesleyan Church) w Imperiał w stanie Nebraska. Prowadzi działalność duszpasterską „Niebo istnieje naprawdę" (HIFR Ministries) na całym świecie. Pracuje także jako strażak w Ochotniczej Straży Pożarnej w Imperiał. Jest również kapelanem Związku Ochotniczej Straży Pożarnej Stanu Nebraska (Nebraska State Yolunteer Firefighter''s Association). W 1991 roku obronił z wyróżnieniem pracę licencjacką z teologii na Wesleyańskim Uniwersytecie w Oklahomie. W 1994 roku został ordynowany przez Kościół Wesleyański.

  Sonja Burpo jest mamą Cassie, Coltona i Colby''ego oraz pracuje jako kierownik biura nieruchomości. Jest także zaangażowana w pracę duszpasterską „Niebo istnieje naprawdę" (HIFR Ministries). Uzyskała licencjat z nauczania początkowego, jak również tytuł magistra z bibliotekoznawstwa i informacji naukowej na Wesleyańskim Uniwersytecie w Oklahomie. Jest też dyplomowanym nauczycielem w stanie Nebraska. Uczyła w szkołach publicznych w Oklahomie i Imperiał. Poświęca wiele czasu i uwagi duszpasterstwu dzieci i nadal prowadzi zajęcia z dziećmi w Kościele Wesleyańskim Crossroads.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Todd Burpo, Sonja Burpo

 • Tytuł oryginału: 

  Heaven Changes Everything: Living Every Day with Eternity in Mind

 • Liczba stron: 

  238

 • Wymiary: 

  130x200

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7569-440-6

 • Tłumacz: 

  Jagoda Meissner

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy