Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7579-569-1
Autor: Dorota Sumińska
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788375795691
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

Wprowadzenie do książki

Szczęśliwy kot

  Przeczytasz tu o tym, jak należy żywić kota, jak nauczyć go korzystać z toalety. Nauczysz się czegoś o pielęgnacji swojego ulubieńca oraz zapoznasz się z problemami związanymi z rują, rozmnażaniem i odchowywaniem kociąt. Książka zawiera sporo niepublikowanych dotąd nigdzie informacji z dziedziny weterynarii, hodowli, a także dotyczących antykoncepcji i sterylizacji kotów.

  Szczęśliwy kot to doskonała lektura dla wszystkich miłośników kotów. Przeczytasz tu nie tylko o tym, jak należy, ale i jak nie wolno żywić kota. A może Twój kot nie potrafi jeszcze korzystać z toalety? Zajrzyj do książki, a dowiesz się, jak go tego nauczyć...
  Przekonasz się, że rasa to nie tylko wygląd kota, ale także określony charakter i temperament. Nauczysz się czegoś o pielęgnacji swojego ulubieńca, która nie polega przecież wyłącznie na czesaniu. Uświadomisz sobie, że nuda i samotność mogą być dla kota groźniejsze nawet niż choroba. Zapoznasz się z problemami związanymi z rują, rozmnażaniem i odchowywaniem kociąt.
  Książka zawiera sporo niepublikowanych dotąd informacji z dziedziny weterynarii, hodowli, a także dotyczących antykoncepcji i sterylizacji kotów. Autorka podpowiada, jak zrozumieć swojego kota i jak być przez niego zrozumianym. Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań.

Szczegóły

 • Autor: 

  Dorota Sumińska

 • Objętość: 

  96

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  140x200

 • ISBN: 

  978-83-7579-569-1

 • Rok wydania: 

  2016

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...