Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65068-21-7
Autor: Mallika Chopra
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788365068217
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Studio Emka

Wprowadzenie do książki

Pomysł na dobre życie

  Pomysł na dobre życie to kronikarski zapis poszukiwań, jakie podjęła Mallika Chopra, aby odnaleźć więcej sensu, radości i równowagi w życiu. Autorka ma nadzieję, że opowiadając własną historię, będzie mogła zainspirować innych swoimi sukcesami (ale też niepowodzeniami) i podzielić się wiedzą, którą zgromadziła dzięki przyjaciołom, ekspertom i członkom rodziny – takimi jak jej ojciec Deepak Chopra, a także Eckhart Tolle, Marianne Williamson, Arianna Huffington, Andrew Weil czy Dan Siegel.

  Ze szczerością i pasją kreśli mapę drogi, jaką możemy podążać – od myśli do działań i rezultatów. To mapa użyteczna dla wszystkich, którzy walczą, aby utrzymać się na powierzchni w tym niebywale chaotycznym świecie, mając w Mallice wspaniałą towarzyszkę i przewodniczkę w tej podróży.

  Każdy z rozdziałów książki poświęcony jest jednemu etapowi tej drogi i stanowi kolejny element planu INTENT: Zasiej, Obserwuj, Ufaj, Wyraź, Pielęgnuj i Działaj. Wnioski i rady w nim zawarte pomogą przybliżyć nas ostatecznie do życia w pełni, jakiego pragnie przecież każdy, starając się swe marzenia urzeczywistnić.

„Mallika Chopra na swoim wspaniałym przykładzie nauczyła mnie znaczenia codziennych intencji. Za pomocą własnej osobistej historii Mallika w uroczy sposób przypomina nam, że mamy siłę, by pozytywnie i trwale odmieniać swoje życie, a koniec końców — także życie naszych bliskich. Przeczytajcie tę książkę i przygotujcie się na niesamowitą zmianę perspektywy, która na dobre przemebluje Wasze życie”.

Tara Stiles, założycielka centrum Strala Yoga oraz autorka Make Your Own Rules Diet

Mallika Chopra z orzeźwiającą szczerością dzieli się swoimi doświadczeniami z wędrówki od stresu, lęku, zwątpienia [...] wiecznego odkładania wszystkiego na później i poczucia winy do prawdziwego szczęścia i samoakceptacji. Ta fantastyczna książka stanowi zbiór subtelnych, możliwych do wykonania dziecięcych kroczków, które poprowadzą czytelnika w kierunku szczęśliwszego życia. Jest jak najlepszy na święcie przyjaciel, który zawsze czeka pod telefonem”.

Arielle Ford, autorka Bratniej duszy

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Mallika Chopra

 • Liczba stron: 

  240

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65068-21-7

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...