Wczytuję dane...
KOD: 534972
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788375798838
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: Galaktyka

Wszystko zaczyna się w głowie, jeździectwo również. To mózg steruje naszym ciałem, jego wydajnością ruchową i percepcją otoczenia. Marc Nlke, wykorzystując swoje doświadczenie i wieloletnie badania, opracował prosty system treningowy, który skutecznie poprawi twoje jeździectwo poprzez neuroaktywizację obszarów mózgu odpowiadających za stabilność, równowagę, wyczucie rytmu czy sprawność widzenia. Dzięki niemu poprawisz postawę ciała, wydajność ruchową i zmniejszysz ból. Rozwiążesz też swoje problemy z propriocepcją i równowagą, trwale rozluźnisz napięcia mięśniowe w ciele oraz poprawisz zdolność koncentracji i szybkość reakcji. Dzięki temu systemowi zyskasz sposób na przepracowanie lęków i traumy. To wszystko przełoży się bezpośrednio na efektywność dosiadu, działanie pomocy jeździeckich oraz pewność siebie w siodle i radość z jazdy konnej.

W książce przedstawiono 62 ćwiczenia wraz ze szczegółowymi instrukcjami ich wykonania. Dzięki treningowi neurostymulacyjnemu nauczysz się:

czym są bodźce i jak je rozróżniać,

rozpoznawać, jak funkcjonują i współpracują najważniejsze układy ruchowe,

identyfikować swoje kluczowe obszary problematyczne i słabości,

dobierać właściwe bodźce i ćwiczenia do swojego indywidualnego programu treningowego.

Trening neurostymulacyjny sprawi, że poczujesz się lżej i pewniej na końskim grzbiecie, a także staniesz się skuteczniejszym i bardziej rozluźnionym jeźdźcem.

Detale

 • Autor: 

  Marc Nlke, Barbara Wołk

 • Format: 

  240x165 mm

 • Ilość stron: 

  160

 • ISBN: 

  9788375798838

 • Oprawa: 

  twarda

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy