Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62476-84-8
Autor: Silver Ravenwolf
EAN: 9788362476848
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

   Dzięki analizie statystycznej odkryliśmy, iż co piąty mieszkaniec USA miał styczność ze „światem nieznanym" i nie jest istotne to, czy mamy tu na myśli postrzeganie pozazmysłowe, karty Tarota, anioły, twórczą wizualizację, pogaństwo, metafizykę, czarnoksięstwo, wierzenia nurtu New Age czy jeszcze coś innego. Spójrzmy prawdzie w oczy. Ja także jestem rodzicem i obawiam się tych samych zagrożeń, co wy. Włożyłam wiele wysiłku w wychowanie dzieci i nie chcę, by w ostatniej chwili na scenę wkroczył jakiś wariat i utopił cały mój trud w morzu narkotyków, alkoholu, dziecięcej prostytucji i wszystkich innych zagrożeń czyhających na nastolatków. Świat jest dla nich niebezpiecznym miejscem i mam nadzieję, że niniejsza książka pozwoli im uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Tak. Napisałam: „uniknąć".
   Jeżeli wasze dziecko dało wam tę książkę, poświęćcie trochę czasu na jej przeczytanie i nie irytujcie się, nie krzyczcie na dziecko i nie zabierajcie mu jej. Jeżeli waszą pociechę dręczy ciekawość, pozwólcie jej opowiedzieć o swoich uczuciach i o tym, w jaki sposób chce postrzegać kwestię religii. Na miłość boską, nie wmawiajcie dzieciom, co jest religią, a co nią nie jest. Pozwólcie im samodzielnie odkryć sferę duchowości. Jeżeli wasze dziecko weszło w posiadanie niniejszej książki, oznacza to, że przeczesuje ono wszechświat w poszukiwaniu odpowiedzi, których nie uzyskało z tradycyjnych źródeł. Bynajmniej nie oznacza to, że zawiedliście jako rodzice. Wszystkie dzieci szukają nowych doświadczeń, nawet tych związanych z religią. Pozwólcie im na swobodne poszukiwania. Możecie pomóc w nawigacji, ale nie będziecie w stanie zawsze sami sterować tym okrętem. Któregoś dnia zrobią to same, z waszą pomocą lub bez niej. To pierwsze wyjście jest o wiele lepsze.
   Wychowuję czwórkę dzieci. Wszystkie zajmują się czarami, tak samo jak ja. Czarostwo to religia skupiona wokół ziemi i na wykształcaniu indywidualnej duchowości. Czarostwo nie jest ani nigdy nie było punktem wyjściowym do czczenia szatana. Jeżeli tak sądzicie, wpadliście w pułapkę dezinformacji, z której musicie się jak najszybciej uwolnić, by móc zgłębić zainteresowania waszego dziecka. Sugeruję, byście przeczytali niniejszą książkę w całości i jeśli nie zgodzicie się z zawartymi tu informacjami, to przynajmniej podejmiecie świadomą decyzję. Jeżeli pozwolicie dziecku przeczytać książkę, bądźcie dla niego źródłem rzetelnych informacji. Mówcie: „Ja i ojciec wierzymy w to, ponieważ..." i udzielajcie dobrych i przemyślanych odpowiedzi. Dzięki temu dziecko będzie szanowało to, w co wy wierzycie. Nie jesteście w stanie zmusić nikogo do wiary w Boga; każdy musi dojść do tego samodzielnie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Silver Ravenwolf

 • Tytuł oryginału: 

  Wicca for a ne generation

 • Liczba stron: 

  292

 • Wymiary: 

  150x220

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-62476-84-8

 • Tłumacz: 

  Ewa i Bertłomiej Kotarscy

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy