Wczytuję dane...
KOD: 5901549903089
Autor: Christiane Treichel, Melanie Missing
Dostępność: 2 dni
EAN: 5901549903089
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Kos
  Spotkanie z Aniołem jest jak spotkanie i rozmowa z kimś, kogo od dawna znasz i komu możesz za- ufać. Ten zestaw kart pozwoli Aniołom Złotego Cza- su pojawić się w twoim życiu. W każdym jego okresie będą ci towarzyszyć w twojej drodze i dzięki nim uświadomisz sobie, że twój czas zawsze może być wyjątkowy i piękny. Złoty Czas jest jak nowy poranek, jak chwila, sekunda, które zmieniają całe twoje życie.
   Być może zadajesz sobie pytanie: „Kiedy w moim życiu nadejdzie ten moment?". Czy wszystko nie jest tylko kwestią czasu? Choć jest on jedynie iluzją, dla nas, ludzi, czas ma niezwykle istotne znaczenie. Odgrywa bardzo dużą rolę we wszystkich obszarach naszego życia. Właśnie od wyroczni i stawianych kart oczekuje- my odpowiedzi na pytania związane z czasem: „Kiedy wreszcie nadejdzie ten moment? Kiedy on lub ona po- jawi się w moim życiu? Kiedy przyjdzie na świat moje dziecko? Jak będzie wyglądać moja przyszłość? Kiedy osiągnę sukces? Kiedy coś w końcu minie? Kiedy od- zyskam zdrowie?".
   Te naglące pytania o czas pojawiają się w głowach wielu osób, tak samo jest ze mną. Zadajemy je sobie najczęściej wtedy, gdy mamy poczucie, że na coś, cze- go z całego serca pragniemy, czekamy całą wieczność, pół życia, a nawet całe życie! Myślę, że mówię tutaj o czymś, co w głębi duszy odczuwa wielu z nas.
Poprosiłam o pomoc Anioły i za pośrednictwem tej talii kart przekazały mi one niebiańskie wsparcie dla nas wszystkich, abyśmy mogli odpowiedzieć na swoje indywidualne pytania o czas i rozjaśnić nasze wnętrza. Jednocześnie zawsze chodzi o aktualny czas, o Złotą Epokę, na której początku stoimy. Każdy etap życia niesie ze sobą wyzwania, a w okresie przełomu, w jakim się obecnie znajdujemy, wiele osób z obawą patrzy w przyszłość. W takich czasach słowa otuchy i wsparcie Aniołów bardzo nam pomogą.
   Kluczem do szczęścia jest najczęściej odpowiednia perspektywa. Dlatego karty pozwolą ci na nowo spojrzeć na siebie samego i na twoje życie oraz wskażą ci drogę do twojego osobistego Złotego Czasu. Dzięki ujmującym i otwierającym serce obrazom Aniołów, które stworzyła duchowa artystka Christiane Treichel, natychmiast nawiążesz kontakt z Aniołami. Niech ich światło na zawsze dla ciebie świeci i niech będzie po twojej stronie. Niech te karty przyniosą ci radość i darują ci wspaniały czas.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Christiane Treichel, Melanie Missing

 • Liczba stron: 

  104

 • Wymiary: 

  40 kart 88x127 mm, książka – 104 strony

 • Oprawa: 

  oprawa miękka książka + pudełko

 • ISBN: 

  5901549903089

 • Tłumacz: 

  Anna Grysińska

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...