Źródło wiecznej młodości
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61987-33-8
Autor: Peter Kelder
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788361987338
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Medium

Wprowadzenie do książki

Źródło wiecznej młodości

   Cała mądrość i wiedza pochodzi z czasów starożytnych i w rzeczywistości nie jest tajemnicą. Nawet kiedy myślisz, że odkryłeś coś nowego i wcześniej nieznanego, prawdopodobnie istniało to już od stuleci. Nie wiedziałeś o tym po prostu dlatego, że nie zadałeś sobie trudu, by to odszukać.
   A właściwie dlaczego miałbyś to robić? Po co odwoływać się do mądrości starożytnych mistrzów, jeżeli współczesna nauka i technologia mogą dostarczyć ci wszystko, czego chcesz i potrzebujesz? Zauważyłem, że wielu ludzi myśli w ten sposób, dopóki nie zachorują na jakąś groźną dla życia chorobę. Zmuszeni są wtedy stawić czoło własnej śmiertelności, a więc pojawia się inna perspektywa. Kiedy odkrywają, że nauka i technologia nie oferują żadnego rozwiązania owej kryzysowej sytuacji, z jaką przyszło mi się zmierzyć, ich wartości i priorytety ulegają zmianie. Ludzie ci budzą się do życia. Zaczynają poszukiwać wiedzy, która pomoże im nadać życiu znaczenie i żyć z pełnym zaangażowaniem. Odkrywają radość życia.
   Po latach praktyki lekarskiej zauważyłem, że ludzie śmiertelnie chorzy, którzy żyją dłużej, niż wskazywały rokowania, mają trzy szczególne cechy osobowości. Są to: wola walki, gotowość do tego, by się uczyć i zmieniać, oraz wrażliwość duchowa.

ULGA W BÓLU

„Przedtem nękały mnie różne bóle: ból kolana, ból barku, migreny. Teraz bardzo rzadko boli mnie głowa, w ogóle się nie przeziębiam, ból kolana zniknął, a moje możliwości seksualne ponownie wzrosły. Słyszę też wiele komplementów od ludzi, którzy mówią,że wyglądam na dużo młodszego, niż jestem w rzeczywistości".

Casimiro Sańbotto, Honolulu, Hawaje

„Pierwszego maja skończę siedemdziesiąt lat. Gdybym nie natrafiła na książkę Źródło wiecznej młodości, jeździłabym teraz na wózku i żyła na środkach przeciwbólowych. Mam zwyrodnienie kości i stan mojego prawego kolana i innych stawów był bardzo zły. Po schodach wchodziłam na czworakach, a schodziłam tyłem. Dziękuję Bogu za książkę Źródło wiecznej młodości. Teraz nie czuję żadnego bólu. Kiedy patrzę w lustro, widzę, że moje ramiona nie są już takie zwiotczałe, a szyja wygląda lepiej. Ale najważniejsze jest to, że nie czuję już bólu".

Mary Reilly, Filadelfia,
Pensylwania

„Mój krzyż był w bardzo złym stanie z powodu pęknięcia kręgu, uszkodzenia nerwu i zwyrodnienia dysku. W dodatku odczuwałem też dotkliwy ból biegnący od krzyża, wzdłuż kręgosłupa, do podstawy czaszki. Gdy po raz pierwszy wykonywałem rytuał drugi, kiedy podnosiłem nogi, czułem i słyszałem trzaski i chrupanie w rejonie krzyża. BÓL USTAŁ. ULGA BYŁA NATYCHMIASTOWA, A BÓL NIE POWRÓCIŁ!".
Howard S. Stevens, Jr,
Bangor, Maine

„Odczuwałam ucisk na nerw kulszowy. Było to tak bolesne, że ledwie mogłam chodzić. Mój lekarz powiedział, że może będę musiała poddać się operacji i niewykluczone, że czeka mnie wózek inwalidzki. Potem przeczytałam książkę Źródło wiecznej młodości, zaczęłam praktykować pięć rytuałów i od tej pory ustąpiły wszelkie bóle".
Bernetta Grant, Somerset,
Pensylwania

„Kilka lat temu przewróciłam się i doznałam urazu pleców. Byłam pod opieką lekarza rodzinnego, ortopedy i specjalisty od bólu. Próbowałam zabiegów fizjoterapii, akupunktury i kręgarstwa. Nic nie pomagało. Potem odkryłam książkę Źródło wiecznej młodości. Trzy miesiące później byłam znowu dawną sobą. Moi przyjaciele mówią, że się cofam - zamiast się starzeć, młodnieję".
Lois Masada, San Diego,
Kalifornia

„Miałem rwę kulszową i przez dziesięć lat nie zdarzyło mi się przeżyć więcej niż czterech dni bez bólu lub poczucia dyskomfortu. Trzykrotnie ból był tak dotkliwy, że nie byłem zdolny nic robić. Cztery tygodnie temu zacząłem praktykować rytuały. Od tego czasu nie czułem bólu i nie doświadczyłem najmniejszego dyskomfortu. Dziękuję ci, że doprowadziłeś mnie do mojego własnego źródła młodości".
Fawn Witte, Reno,
Newada

„Cierpię na zwężenie przestrzeni międzykręgowej, co powoduje bardzo silny ból. Od kiedy stosuję metody opisane w książce Źródło wiecznej młodości, niemal całkowicie uwolniłem się od bólu. Także moje nerki i pęcherz pracują bardziej prawidłowo. Znikły moje problemy z zatokami. Czuję się młodsza, bardziej zwinna i w ogóle dużo sprawniejsza".
June Tower, Clinto,
Maryland

„Zajęło mi to parę miesięcy, zanim zauważyłem, że bóle krzyża, na które cierpiałem przez piętnaście czy dwadzieścia lat, całkowicie zanikły. Przez ostatni miesiąc czy dwa moje włosy stały się gęstsze i grubsze. Jestem bardzo zadowolony z moich rezultatów".
Carl Albend, Pine Bluff,
Arkansas

„Po pierwszym tygodniu zauważyłem, że mój ból krzyża znika. Teraz, po trzynastu miesiącach, kolano wyzdrowiało w dziewięćdziesięciu pięciu procentach, a ból krzyża już mi nie dokucza. Myślałem, że już do końca życia, będę miał unieruchomione kolano; teraz więc jestem twoim gorącym zwolennikiem".
Jeff Perry, Wanblee,
Południowa Dakota

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Peter Kelder

 • Tytuł oryginału: 

  Ancient Secret of the Fountain of Youth

 • Liczba stron: 

  115

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61987-33-8

 • Tłumacz: 

  Kaja Doroszewska

 • Rok wydania: 

  2003

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...