Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-747-7
Autor: Alexandra Chauran
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373777477
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Rozmowy z bliskimi po drugiej stronie

   Książka ta miała zostać napisana. Miałam sen o moim życiu w stanie ducha. Gdy zobaczyłam tę książkę we śnie, natychmiast powiedziałam o tym mojemu wydawcy. Otrzymałam od niego pozytywną odpowiedź 12.12.12 i około miesiąc później, co w świecie wydawniczym jest prędkością świetlną, podpisałam kontrakt. Mój wydawca stwierdził, że ta książka musi być dla mnie dobrą terapią, i tak się stało. Jednocześnie, najtrudniej było ją napisać, ponieważ tak bardzo mi zależy na tym temacie i naprawdę wierzę, że spełniam w stosunku do świata ważny obowiązek.
   Z przyjemnością przyznam się do własnych niedoskonałości i zgodzę się, że ciężko jest myśleć o umieraniu. Tak jak wiele osób nie spieszy się z napisaniem testamentu dla swojej rodziny czy kupnem ubezpieczenia na życie, ja także pisałam tę książkę powoli i z przerwami. Napisanie tych słów to przyznanie, że umrę, co wprowadza poczucie ostateczności. Podczas pisania tej książki urodziła się moja siostrzenica. Dodałam jej imię do dedykacji, myśląc o tym, że nie mogę się już doczekać, jak dorośnie, by móc pomagać jej w tym życiu i kolejnych inkarnacjach. Choć nie będzie to moja ostatnia książka, duchowo stanowi ona moje ostateczne dziedzictwo. Gdy umrę i stanę się przewodnikiem duchowym, pozwoli mi ona nadał mówić (a nawet pisać) przez ludzi takich jak ty.
   Być może będziesz musiał, tak jak ja, ustalić cele i dodać trochę terminów do swojego kalendarza, by przygotować się na komunikację z duchami w obecnym życiu i po twojej śmierci. Mam szczerą nadzieję, że tak zrobisz i że podzielisz się dobrą nowiną o tym, że wszyscy możemy nadal kontynuować nasze kontakty po śmierci.
   Gdy zabrałam się za pisanie o życiu po śmierci i komunikacji z duchami, moim celem była odpowiedź na istotne pytanie, które brzmi: „Co z tego, że wierzę w komunikację z duchami,jeśli nikt nie będzie ze mną rozmawiał po mojej śmierci Teraz chciałabym zadać ci kolejne pytanie: „Co dobrego możesz zrobić dzięki komunikacji z twoim duchem po śmierci?”. Ten moment to początek budowania twojego dziedzictwa oraz dobra, jakie możesz stworzyć w świecie teraz i na zawsze. Otrzymałeś w darze możliwość pozostawienia po sobie wpływu po wsze czasy... Co zamierzasz z nim zrobić?

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Alexandra Chauran

 • Tytuł oryginału: 

  How to Talk to Me After I'm Gone: Creating a Plan for Spirit Communication

 • Liczba stron: 

  224

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-747-7

 • Tłumacz: 

  Jolanta Kulig

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...