Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61987-44-4
Autor: Louise L. Hay
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788361987444
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Medium

Wprowadzenie do książki

Cuda zdarzają się co dzień

Książka zawiera ćwiczenia i afirmacje które pomogą ci dokonać cudownych zmian w życiu

  Założyłam oficynę Hay House jako sposób na wydawanie własnych prac i dzisiaj, ponad dwadzieścia lat później, z dumą muszę powiedzieć, że bardzo się rozwinęliśmy, stając się jednym z czołowych wydawnictw w dziedzinie poradników samodoskonalenia. Z przyjemnością wspieram innych autorów, którzy pomagają ludziom znacząco zmienić swoje życie.
   Ale... chcę zaznaczyć, że niniejsza książka nie ma służyć jako reklama czy lansowanie mojej osoby lub mojej firmy ani też nie jest jej celem promowanie określonej ścieżki duchowej lub punktu widzenia. Tym, co zrodziło pomysł jej wydania, była ogromna ilość listów, jakie przychodziły na przestrzeni lat do Hay House; ludzie pisali o tym, jak zainspirowałam poszczególne osoby do uzdrowienia swojego życia (podobnie jak wielu ludzi zainspirowało mnie do wkroczenia na moją ścieżkę uzdrawiania). Pomyśleliśmy więc, że rzeczą naprawdę ważną i może odmieniającą życie byłoby zebranie w jednym tomie pewnej liczby tych wspaniałych listów. Mamy nadzieję, że dodadzą one czytelnikowi otuchy, pociechy i motywacji - i konkretnie pokażą, że pojedynczy człowiek może stać się katalizatorem uzdrawiania świata. Miałam przywilej odegrania tej roli... a ty także możesz to uczynić w swoim życiu!
   Zauważysz pewnie, że poświęciliśmy tutaj uwagę kilku uniwersalnym zagadnieniom, takim jak: zdrowie, praca i miłość. Mimo że wiele z przytoczonych historii ma podobną tematykę, podzieliliśmy je na kategorie, biorąc za podstawę główne zagadnienie w nich poruszane. Każdy rozdział poprzedzam krótkim paragrafem, a kończę go częścią, w której proponuję kilka ćwiczeń mogących pomóc w twoim procesie uzdrawiania. (Sugeruję, by w tym celu mieć blisko siebie notatnik lub dzienniczek). Proponuję też afirmaqe i metody terapii, które mogą zdziałać cuda, jeśli chodzi o pozytywną zmianę świadomości. Wykonywanie tej pracy to bardzo ważny krok w przeobrażaniu naszego życia, o czym dowiesz się, czytając zamieszczone tu historie.
   Kiedy będziesz czytać tę książkę, w której swoimi przemyśleniami dzielą się ludzie z całego świata, zastanawiaj się, w jaki sposób twoje myśli, rozmowy, działania i intencje mogą pozytywnie wpływać na innych ludzi... bo na tym właśnie polega istota życia na tej planecie. Zapalenie w mroku jednej świecy ma moc rozniecenia innego światła, a potem następnego i tak dalej. Niedawno się dowiedziałam, że sprzedano na świecie 50 milionów egzemplarzy moich książek. Wyobrażam sobie, że 50 milionów świec oświetla drogę kolejnym 50 milionom, i tak dalej. Jaką siłę ma każda z naszych świec! Razem potrafimy rozjaśnić cały świat!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Louise L. Hay

 • Tytuł oryginału: 

  Modern-Day Miracles

 • Liczba stron: 

  300

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61987-44-4

 • Tłumacz: 

  Wanda Garajkowska

 • Rok wydania: 

  2016

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...