Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7250-496-8
Autor: Jadwiga Górnicka
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: AWM Morex

Wprowadzenie do książki

Bądź zdrowa. Poradnik dla kobiet

   Już jako lekarka z pewną praktyką zaczęłam publikować swoje artykuły w pismach kobiecych, w których zalecałam stosowanie naturalnych metod leczenia. Potem te artykuły zebrane razem zmieniły się w książki. Tak jest od bardzo wielu lat. Uważam, że warto te zalecenia publikować, bo dzięki nim można chorym częściej i łatwiej pomóc, a przy tym im nie zaszkodzić.
   Bardzo wiele osób nie zdaje sobie na przykład sprawy z tego, że ma chronicznie przytkany nos i oddycha wyłącznie ustami. Wówczas tylko górne płaty płuc biorą udział w procesie oddychania i występuje ciągły niedobór tlenu, a wtedy przyswajamy z pożywienia zaledwie część składników odżywczych.    Wzrastają niedobory mikroelementów: krzemu, cynku, miedzi, selenu, żelaza, fosforu, potasu, magnezu oraz witamin. Kolejno zaczynają się: schorzenia serca, wątroby, nerek, jelit, żołądka, przełyku i dwunastnicy, choroby kobiece, nadciśnienie, problemy z hormonami tarczycy, a w wyniku złego składu krwi pojawiają się żylaki, zatory, miażdżyca, cukrzyca i inne.
    U osoby chorej należy usprawnić pracę wszystkich narządów, bo dopiero wtedy poprawi się jej stan zdrowia. Dobrze jest zacząć od zmiany sposobu oddychania.
   Warto, aby kobiety wiedziały, jak mogą w bardzo łatwy sposób sprawić, aby miesiączki były regularne i bezbolesne, a w przyszłości łagodnie przebiegał przekwit. Chodzi przede wszystkim o stosowanie wyciągu z nagietka Tinctura Calendulae oraz pasty Fitoven, o czym szczegółowo piszę w tej książce.
   Równie istotny jest fakt, że zastosowanie przez kobiety w ciąży trzech zaleceń, które podaję poniżej, może pozytywnie wpłynąć na całe nowe pokolenie zdrowych i dobrze rozwijających się dzieci:

 1. W ciąży cały czas należy stosować wapno – kobiety będą po porodzie miały nadal zdrowe kości i zęby, a kręgosłup dziecka rozwinie się prawidłowo.
 2. Kobiety powinny pić 2 razy dziennie ocet jabłkowy (3 łyżeczki octu zmieszane z 2 łyżeczkami miodu i rozpuszczone w szklance ciepłej wody), co uchroni je przed poronieniem i zatruciem ciążowym.
 3. Jeśli przez całą ciążę kobiety będą zażywać pyłek kwiatowy z miodem propolisowym, u płodu rozwiną się zdrowe komórki mózgowe, a dziecko będzie miało celujące i bardzo dobre oceny.

   Ponieważ wciąż pojawiają się nowe, skuteczne metody leczenia, zalecam także stosowanie preparatów produkowanych z wcześniej mało znanych ziół, jarzyn czy czarnych owoców. Pragnę również przedstawić nowe sposoby oczyszczania krwi, złogów w naczyniach tętniczych, w stawach, w nerkach oraz wątrobie, i to bez operacyjnego leczenia. Warto propagować te metody i w ten sposób poprawiać ludziom zdrowie.
   Dlatego chcę zachęcić do stosowania w leczeniu okładów z gorącej rycyny, wcierania ciepłej rycyny w stopy i dłonie, leczenia chelatacją, przyjmowania suplementów diety zawierających flawonoidy, ćwiczeń w domu codziennie, aby wszystkie mięśnie, stawy, więzadła, chrząstki, oczy oraz uszy były ciągle czynne i sprawne. Wtedy nie będzie nas martwił upływający czas, który dodaje nam lat.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jadwiga Górnicka

 • Liczba stron: 

  264

 • Wymiary: 

  160x240

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-7250-496-8

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...