Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7774-301-0
Autor: Emilia Chojnowska, Justyna Malanowska-Mamrot, Karol Jaskólski
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788377743010
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Literat

Wprowadzenie do książki

Refleksoterapia Stopy Uszy

  Refleksologia to dziedzina wiedzy zajmująca się delikatnym masażem działającym na obszary refleksyjne stóp. Strefy te mają bezpośrednie połączenie ze wszystkimi organami, gruczołami i wszystkimi częściami ciała ludzkiego.

   Wykorzystując potencjał mechanizmów samouzdrawiania, refleksoterapia przyczynia się do wytworzenia zdrowego i harmonijnego stanu organizmu, sprzyjającego skutecznemu funkcjonowaniu fizycznemu, umysłowemu, emocjonalnemu i duchowemu. Jest praktykowana od wielu wieków na całym świecie, uważana jest za prostą, nieinwazyjną i bezpieczną formę terapii dającą znaczące efekty terapeutyczne.   Wykorzystuje się ją w domach, gabinetach kosmetycznych i rehabilitacyjnych bądź w spa.

   Refleksoterapia stóp jest uzupełnieniem konwencjonalnej medycyny, łagodzi zarówno długookresowe problemy, jak i nagłe kryzysy odczuwane w naszym ciele. Stosowana równolegle ze współczesną medycyną tworzy dynamiczną całość.

   Od ponad dwóch tysięcy lat wiadomo, że uciskanie konkretnych punktów na ciele wywiera wpływ na narządy. Podobnie jak na stopach, również na naszych uszach znajdują się określone strefy odpowiadające konkretnym narządom.

   Ucho jako odzwierciedlenie naszego ciała daje nam możliwość stymulowania organizmu do samoleczenia poprzez uciskanie konkretnych stref.

  Stymulowanie punktów na uchu powinno trwać ok. 10-15 minut. Z reguły masuje się oboje uszu, również przy ostrych stanach zlokalizowanych tylko po jednej stronie ciała.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Emilia Chojnowska, Justyna Malanowska-Mamrot, Karol Jaskólski

 • Liczba stron: 

  32

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7774-301-0

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...