Wczytuję dane...
KOD: 978-83-66217-80-5pak
Autor: Ed Warren, Lorraine Warren, Robert David Chase, Gerald Brittle
Dostępność: 48 godzin
EAN: 9788365349651
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Replika

Produkty w zestawie:

Księgarnia Łódź
1x Demonolodzy Ed i Lorraine Warren
Księgarnia Łódź
1x Nawiedzenia Historie prawdziwe
Księgarnia Łódź
1x Opętania Historie prawdziwe

Pakiet książek

Ed i Lorraine Warren

Pakiet 3 książek:

 • Opętania Historie prawdziwe
 • Książka Opętania. Historie prawdziwe zawiera między innymi szczegóły dotyczące sprawy nastolatki, eksperymentującej z satanizmem i seansami spirytystycznymi, co sprawiło, że stała się ofiarą najbardziej przerażającego demona… Przeczytacie w niej również o miasteczku terroryzowanym przez morderczą, niepowstrzymaną siłę, tak złą, że mogło ją zrodzić wyłącznie piekło… a także o domu opanowanym przez bezlitosną, niszczycielską furię poltergeistów… Poznacie też szczegółowe fakty stojące za słynną posiadłością w Amityville.
 • Demonolodzy Ed i Lorraine Warren
 • Poznałem Eda i Lorraine, gdy odwiedziłem ich kościół parafialny w Connecticut. Kiedy snuli opowieść o swoim życiu, mnie nasunęły się dwa istotne spostrzeżenia. Po pierwsze, jest to pełne współczucia, kochające, pobożne i stojące twardo na ziemi małżeństwo, obdarzone wyjątkowymi przymiotami intelektu, charakteru i ducha. Po drugie, Warrenowie zaangażowali się w walkę o ochronę i uwolnienie ludzi, którzy znaleźli się pod wpływem złych duchów i złych sił. Usilne pragnienie tej pary, aby wyzwolić owych zakładników zła, to święte i godne dążenie oraz poważna praca. Składa się na nią trzydzieści pięć lat zgłębiania tematu, badań oraz starannego dokumentowania z naukową precyzją i analizą. Dar nadprzyrodzonej i duchowej przenikliwości, jaki Warrenowie niewątpliwie posiadają, oraz pobożna modlitwa sprawiały, że często zwracali się do duchownych, by skorzystać z posługi Kościoła i mocy, którą ma dobro nad siłami zła.
 • Nawiedzenia Historie prawdziwe
 • Ktoś kiedyś powiedział, że duchy są zawsze głodne, a nikt nie wie tego lepiej niż Ed i Lorraine Warrenowie, najbardziej znani badacze zjawisk paranormalnych na świecie. Przez dziesięciolecia Ed i Lorraine poznawali prawdę kryjącą się za najbardziej przerażającymi zjawiskami nadprzyrodzonymi. Badali niezwykłe sprawy nawiedzeń i opętań. Od osławionego domu uwiecznionego w The Amityville Horror po mrożące krew w żyłach wydarzenia, które zainspirowały twórców takich kinowych hitów jak Obecność czy Annabelle. Nawiedzenia. Historie prawdziwe przedstawiają wiele najbardziej wstrząsających, opartych na faktach przypadków upiornych nawiedzeń, demonicznych prześladowań i przerażających spotkań z duchami.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Ed Warren, Lorraine Warren, Robert David Chase, Gerald Brittle

 • Liczba stron: 

  872

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Rok wydania: 

  2016-2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...