Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-789-7
Autor: Anodea Judith
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373777897
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Joga czakralna Esencja ćwiczeń Wschodu

  Dzięki pięknym zdjęciom i dokładnym instrukcjom, pozwalającym na pogłębienie dostrojenia i aktywowanie ciała energetycznego, książka stanowi cenne źródło wiedzy zarówno dla nauczycieli jak i uczniów jogi. Rozdziały rozpoczynają się listą podstawowych celów, cech i funkcji każdej czakry. Po tym następuje część medytacyjna pomagająca poczuć mistyczną energię centrów energetycznych i wprowadzająca do fizycznych ćwiczeń.

Poznaj to, co najważniejsze w jodze.

  Ta książka dostarcza narzędzi do osobistych poszukiwań poprzez jogę, pozwalając na znalezienie wolności, transformacji i równowagi zarówno w ciele energetycznym jak i wżyciu.

  Teraz i Ty nauczysz się używać zasad i praktyk jogicznych w celu obudzenia swoich centrów energetycznych. Zostaniesz poprowadzony przez ćwiczenia otwierające i aktywujące każdą z czakrza pomocą poszczególnych pozycji, ćwiczeń bioenergetycznych, mantr, medytacji i filozofii jogi.

   Dr Anodea Judith to przełomowa myślicielka, pisarka i duchowa nauczycielka, która założyła i prowadzi organizację szkoleniową Sacred Centers. Posiada tytuł magistra i doktora nauk z zakresu psychologii i zdrowia. Uważana jest za największą amerykańską ekspertkę w dziedzinie wiedzy o czakrach i wydała kilka bestsellerów poruszających tę tematykę. Większość swojego czasu spędza prowadząc szkolenia i warsztaty w Stanach Zjednoczonych, Europie i Ameryce Środkowej.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  dr Anodea Judith

 • Tytuł oryginału: 

  Anodea Judith's Chakra Yoga

 • Liczba stron: 

  454

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-7377-789-7

 • Rok wydania: 

  2016

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...