Sekret bezwarunkowej miłości
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7746-093-1
Autor: Carol Kline, Marci Shimoff
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Laurum

Wprowadzenie do książki

Sekret bezwarunkowej miłości

   Szybko zauważysz, że książka Sekret bezwarunkowej miłości nie przypomina żadnej z tych, które dotychczas napisano o miłości. Jej celem nie jest nauczenie cię, jak zdobyć więcej miłości ani jak być bardziej kochającym w związku, choć i takie rezultaty może ci przynieść. Uczy ona natomiast czegoś jeszcze ważniejszego i zasadniczego: dowiesz się z niej, jak połączyć się ze stanem miłości bezwarunkowej w swoim wnętrzu. Kiedy to osiągniesz, w naturalny sposób zaczniesz kochać mocniej i przyciągniesz więcej miłości do swojego życia.
   Właśnie dlatego książkę Sekret bezwarunkowej miłości można uznać za „preąuel" stanowiący wstęp do wszystkich innych książek na temat miłości - niezależnie od tego, czy poruszających tematykę związków, wychowywania dzieci lub służenia innym. Miłość bezwarunkowa kryje w sobie sekret tego, jak pokochać ludzi naprawdę - oraz samego siebie. Kiedy kochasz i akceptujesz siebie w pełni, to stare zwyczaje bycia dla siebie szorstkim, krytykowania i potępiania siebie zaczynają się rozpuszczać. Zamiast nich rodzi się w tobie poczucie uznania dla innych i spełnienie w życiu.
   Kiedy doświadczasz miłości bezwarunkowej, nie musisz już szukać jej w świecie zewnętrznym. Przestajesz być żebrakiem miłości, a stajesz się filantropem miłości, rozdającym miłość, życzliwość i dobrą wolę gdziekolwiek się znajdziesz.
   Ta prosta, ale głęboka transformacja wywoła odczuwalne zmiany w każdej dziedzinie twojego życia. Poprawi się stan twojego zdrowia, twoje związki oraz poczucie sensu i zadowolenia w pracy. Zamiast czuć się stale głodnym — głodnym miłości, poczucia bezpieczeństwa, posiadania większej ilości rzeczy, większego docenienia etc, będziesz czuł pełnię.

   Marci Shimoff to moja przyjaciółka. Jest jedną z najbardziej emanujących miłością osób, jakie znam, a dzięki książce Sekret bezwarunkowej miłości dzieli się ze światem wszystkim tym, czym do tej pory dzieliła się z ludźmi, którzy ją znają osobiście: fascynującym przesłaniem mocy miłości.
   Kiedy w 1992 roku po raz pierwszy opublikowano moją książkę A Return to Love (Powrót do miłości), koncepcja miłości będącej rozpowszechnionym sposobem komunikacji była jeszcze nowa, jakkolwiek dziwnie to brzmi dzisiaj. Przeszliśmy od tamtej pory długą drogę, wynosząc porozumienie oparte na miłości na jeszcze wyższy, znacznie istotniejszy społecznie pułap, a Sekret bezwarunkowej miłości miała w tym bardzo znaczny udział. Nie zatrzymuj się na samym przeczytaniu tej książki: stosuj jej zasady w życiu. Jeśli zrobisz to ty, ja i każdy, kto ją przeczyta, to na swój mały, prywatny sposób zmienimy bieg historii na lepsze. Blokady stojące na drodze miłości upadną po drodze, a mury, które nas od siebie oddzielają, zaczną się kruszyć, rany zostaną wyleczone, a na świecie dokona się ogromna przemiana.
   Nie przyjmuj po prostu moich słów na wiarę. Uwierz w słowa Jezusa. I Buddy. I Johna Lennona. I Martina Luthera Kinga. I Gandhiego. W słowa każdego, kto choć raz wzniósł się ponad okowy iluzji, które zasłaniają przed nami miłość.
   Ale jak to zrobić? Ta książka ma na to gotowe odpowiedzi. A Marci Shimoff jest przewodniczką, której można zaufać.

Marianne Williamson

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Carol Kline, Marci Shimoff

 • Tytuł oryginału: 

  Love For No Reason: 7 Steps to Creating a Life of Unconditional Love

 • Liczba stron: 

  411

 • Wymiary: 

  155x230

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7746-093-1

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Dumińska

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...