Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7554-328-5
Autor: Liv Larsson
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Czarna Owca

Wprowadzenie do książki

Porozumienie bez przemocy w związkach

   Relacje fascynują ludzi. Książki o relacjach rozchodzą się w tysiącach egzemplarzy. Możliwe, że - jak powiedział John Powell - boimy się umrzeć, nie doświadczywszy miłości, miłości, o której się śpiewa, rozmawia, pisze książki, kręci filmy.    Tęsknimy za tą głęboką miłością, jesteśmy gotowi oddać za nią wszystko, i nie jest nawet ważne, czy to miłość do kochanka, dziecka, rodzica, przyjaciela. Zapewne żywimy nadzieję, że ogrzeje nasze zamrożone serca i zmieni nasze życie.
   Fascynują mnie relacje. Przede wszystkim to, co sprawia, że łączą one ludzi, i to, co pozwala rozkwitać miłości. Jednocześnie sądzę, że wyuczony sposób postrzegania relacji i wchodzenia w nie utrudnia albo wręcz uniemożliwia nam cieszenie się nimi w pełni.
   Prezentuję tu zestaw narzędzi, których od dziesięciu lat używam podczas kursów poświęconych relacjom. Choć książki w sposób ograniczony wpływają na tworzenie miłosnych związków, wiedza zawarta w tej publikacji połączona z determinacją i poświęceniem czytelnika może naprawdę zdziałać cuda. Starałam się maksymalnie uprościć to, co mam do powiedzenia na temat relacji, kierowana nadzieją, że do istniejącej już na ten temat wiedzy dodam coś nowego.
   Możesz wykorzystać metodę badania relacji we wszystkich swoich znajomościach. Ja jednak używam jej przede wszystkim do tego, by pomóc ludziom ocenić i wzmocnić ich relacje uczuciowe. Jeśli masz zamiar wykorzystać ją w tym samym celu, przeprowadzaj badanie sam albo razem z partnerką lub partnerem.
   Książka, którą trzymasz w ręku, potrafi dokonać zmian w tych relacjach, na których wyjątkowo ci zależy. Ruszaj więc do przodu.

Powodzenia!
Liv Larsson

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Liv Larsson

 • Tytuł oryginału: 

  Relationsbesikting. Frihet utan distans, gemenskap utan kontroll

 • Liczba stron: 

  160

 • Wymiary: 

  195x125

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7554-328-5

 • Tłumacz: 

  Paweł Urbanik

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...