Sztuka Bycia Atrakcyjnym
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-246-2229-0
Autor: Kevin Hogan, Mary Lee Labay, Jack Swaney
EAN: 9788324622290
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Sensus

Wprowadzenie do książki

Sztuka bycia atrakcyjnym. Sekrety osobistego magentyzmu

   Po raz pierwszy odwiedziłem Polskę w 2000 roku. W moim wyobrażeniu był to kraj, który miał „11 lat” — nowe państwo walczące o swoją tożsamość. Polacy zastanawiali się wtedy, czy „poradzą sobie” w Europie. Gdy spędziłem z nimi trochę czasu, zyskałem pewność, że nie tylko „poradzą sobie”, ale wręcz osiągną wspaniałe wyniki, a Polska stanie się szanowanym i cenionym krajem.
   Spośród ludzi, których tu poznałem, starsi mieli bardzo duży sentyment do przeszłości, natomiast młodsi wykazywali chęć buntu i gotowość do podjęcia ryzyka. Od tamtej pory minęło prawie dziesięć lat; w tym czasie odwiedziłem Polskę sześć razy. Co roku widzę u Polaków te same cechy, jednak za każdym razem obserwuję jakąś zmianę.
   Młodsi ludzie, w wieku od 20 do 50 lat, są dobrze wykształceni, inteligentni i asertywni, ale brakuje im nieco pewności siebie. Zauważam jednak, że tej pewności jest już więcej niż kiedyś.
  Pozwólcie, proszę, że wykroczę nieco poza granice dyplomacji.
   Muszę przyznać, że gdy po raz pierwszy wysiadłem z samolotu, byłem zaskoczony urodą Polek. Zastanawiałem się, jak to możliwe, że wyróżnia je taka wspaniała „cecha”. Byłem zaciekawiony, jakbym poznał sekret ukryty przed całym światem. Mężczyźni byli znacznie szczuplejsi i lepiej ubrani niż w większości innych krajów, które odwiedziłem. Pomyślałem sobie, że są ogromnymi szczęściarzami.
   Wiele kobiet powiedziało mi za pośrednictwem tłumacza, że nie czują się atrakcyjne ani interesujące. Ja uważałem zupełnie inaczej, chociaż nie umiałem nawet porozumieć się z nimi w ich języku (jedyne, co potrafiłem, to zapytać, gdzie jest łazienka, powiedzieć „tak”, przywitać się i zapytać o drogę).
   Podobnie jak wszędzie na świecie, mężczyźni w Polsce nie rozumieją kobiet i podobnie jak wszędzie na świecie, kobiety rozumieją mężczyzn nieco lepiej niż oni sami.
  „Sztuka bycia atrakcyjnym” jest politycznie niepoprawnym, lecz ściśle naukowym portretem ukazującym to, czego pragną kobiety i mężczyźni.
  Najważniejsze, że możemy wpłynąć na to, jakie wrażenie wywieramy na nowo poznanych ludziach... i .. .możemy również wpłynąć na to, czy postrzegamy siebie jako osoby atrakcyjne.
  Ta książka nie jest traktatem naukowym. Przedstawia ona proste, a jednocześnie odkrywcze spojrzenie na to, co myślimy, a czego nie wypada powiedzieć!
   Czasami będzie się Wam wydawać nazbyt uproszczona. Innym razem będziecie zirytowani tym, co w niej wyczytacie. Na pewno dowiecie się z niej rzeczy, których wcześniej nie wiedzieliście. Znajdziecie odpowiedź na pytanie, dlaczego ludzie myślą tak, a nie inaczej, i dowiecie się, co zrobić, żeby stać się atrakcyjnym dla innych.
  Dziś Polska jest dojrzałym krajem. Polacy są otwarci na wiedzę, która kwestionuje ich przekonania i wartości, a czytelnicy tej książki z pewnością tego doświadczą.
Kevin Hogan
Autor
2009

   Kobiety naprawdę myślą zupełnie inaczej niż mężczyźni, zarówno w kategoriach celów krótkoterminowych, jak i tych długoterminowych. My chcemy Ci pomóc zrozumieć własne pragnienia i potrzeby w relacjach z płcią przeciwną. Ta książka zawiera dużo cennych informacji. Jest oparta na wnikliwych badaniach, ale jest napisana lekkim stylem, dzięki czemu łatwo się ją czyta.
   Korzystaliśmy z dorobku wielu dziedzin nauki, między innymi z psychologii społecznej, ewolucyjnej, hipnozy, programów neurolingwistycznych, a także z doświadczeń wielu osób, które były tak miłe i podzieliły się z Tobą swoimi najgłębszymi przemyśleniami. Ta książka ma nie tylko pomóc Ci zrozumieć, co pociąga kobiety i mężczyzn, ale również pokazać, jak stać się

Szczegółowe Informacje

  • Autor: 

    Kevin Hogan, Mary Lee Labay, Jack Swaney

  • Tytuł oryginału: 

    Irresistible Attraction: Secrets of Personal Magnetism

  • Liczba stron: 

    240

  • Wymiary: 

    148×210

  • Oprawa: 

    Twarda

  • ISBN: 

    978-83-246-2229-0

  • Tłumacz: 

    Joanna Sugiero

  • Rok wydania: 

    2007

Polecamy