Wczytuję dane...
KOD: 978-83-277-0185-5
Autor: Wojciech Ziółek, Anna Sosnowska
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788327701855
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: WAM

Wprowadzenie do książki

Zioło-lecznictwo. czyli wywary na przywary

1. CO TO JEST "ZIOŁO-LECZNICTWO" I W JAKIM CELU SIĘ JE STOSUJE Zioło-lecznictwo... zawiera w sobie dwa składniki aktywne: pytania Anny Sosnowskiej oraz odpowiedzi o. Wojciecha Ziółka SJ. Działanie Zioło-lecznictwa polega na łagodzeniu bólu wywołanego trudnymi sytuacjami życiowymi oraz przywracaniu właściwej równowagi w relacjach między człowiekiem a Bogiem.
2. WSKAZANIA DO STOSOWANIA "ZIOŁO-LECZNICTWA" Kryzysy (różnego pochodzenia), problemy z miłością do Boga i do siebie, lęki, depresje, niezgoda na śmierć, uporczywy nawrót grzechów, blokada przed spowiedzią, fałszywe obrazy Boga. Zioło-lecznictwo może być stosowane prewencyjnie także w okresie spokoju, radości i wytchnienia.
3. KIEDY NIE STOSOWAĆ "ZIOŁO-LECZNICTWA" Kiedy czytelnik jest przekonany, że kogo jak kogo, ale jego żaden kryzys nigdy nie dopadnie.
4. PROWADZENIE POJAZDÓW I OBSŁUGIWANIE MASZYN Czytanie Zioło-lecznictwa w trakcie prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn grozi wypadkiem.

o.Wojciech Ziółek SJ - filozof, teolog biblijny, przełożony Prowincji Polski Południowej Towarzystwa Jezusowego w latach 2008-2014, wieloletni duszpasterz akademicki.
Anna Sosnowska - dziennikarz i teolog. W kanale religia.tv prowadziła m.in. "Kulturoskop" oraz program "Motywacja jest kobietą". Na stałe współpracuje z miesięcznikiem "W drodze". Mieszka w Warszawie.

Szczegóły

 • Autor: 

  Wojciech Ziółek, Anna Sosnowska

 • Objętość: 

  236

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  145x205

 • ISBN: 

  978-83-277-0185-5

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...