Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8272-222-2
Autor: John J. Ratey, Eric Hagerman
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788382722222
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Vital

Wzmocnij koncentrację, zdrowie psychiczne i równowagę hormonalną oraz zwiększ poziom neuroprzekaźników w mózgu

Czy wiesz, że dzięki ćwiczeniom fizycznym możesz pokonać stres, poprawić pamięć i samopoczucie, wyostrzyć swój intelekt, a także zwiększyć neuroplastyczność mózgu?

Badania naukowe dowodzą, że ćwiczenia aerobowe dosłownie przebudowują mózg dla uzyskania jego maksymalnej wydajności. Aktywność mięśni powoduje wytwarzanie białek, które wędrują przez krwiobieg do mózgu, gdzie odgrywają kluczową rolę w procesach myślowych!

W tej książce dr Ratey zabierze cię w fascynującą podróż przez połączenie umysł-ciało. Prezentuje badania naukowe, które udowadniają, że aktywność fizyczna nie tylko wzmacnia twój mózg, ale również chroni przed depresją, lękiem, deficytem uwagi, uzależnieniami, agresją czy chorobami neurodegeneracyjnymi, takimi jak Alzheimer. To nie wszystko, ćwiczenia ułatwiają również radzenie sobie z ADHD, PMS, meno-pauzą czy zaburzeniami poznawczymi!

Autor przytacza inspirujące studia przypadków, które udowadniają, że codzienna kilkunastominutowa aktywność fizyczna poprawi nie tylko zdrowie twojego mózgu, sylwetkę, ale również pozytywnie wpłynie na wszystkie aspekty twojego życia. Tak! Ta książka na zawsze zmieni to, w jaki sposób myślisz o ćwiczeniach fizycznych!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Eric Hagerman dr John J. Ratey

 • Tytuł oryginału: 

  Spark: The Revolutionary New Science of Exercise and the Brain

 • Liczba stron: 

  376

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8272-222-2

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...