Wczytuję dane...
KOD: 443799
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788375798371
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Galaktyka
Marzysz o tym, żeby dosiąść pięknego gniadosza albo kasztanka i pognać z wiatrem w zawody? Piękne marzenia! I możliwe do zrealizowania: nie tak trudno przecież zapisać się do szkółki jeździeckiej. Aby marzenia się spełniły, pamiętaj, że koń to wspaniałe, mądre zwierzę, które zasługuje na to, by wiedzieć o nim jak najwięcej. Ta książka ci w tym pomoże! Znajdziesz w niej odpowiedzi na wiele pytań i wątpliwości:
Jakie są pierwsze kroki w jeździectwie,
Jak trzeba obchodzić się z koniem i dbać o niego w stajni i w terenie,
Jak stopniowo doskonalić własne umiejętności,
Jak pracować z koniem,
Jak sobie radzić z nieposłuszeństwem koni,
Jak zdobywać kolejne odznaki jeździeckie.
Napisany na podstawie długiej praktyki, z dogłębną znajomością rzeczy Poradnik młodego jeźdźca wszedł do klasyki literatury jeździeckiej. Opracowany przez autorkę na nowo, zaktualizowany i poszerzony, jest zarówno atrakcyjną lekturą, jak i wszechstronnym przewodnikiem po wiecznie aktualnych tematach: postępowaniu z końmi i nauce jazdy konnej.
Od kilku lat istnieje w naszym kraju system zdobywania odznak jeździeckich Polskiego Związku Jeździeckiego. Wszyscy adepci hipiki, którzy zamierzają w przyszłości startować w zawodach, być może zostać kiedyś instruktorem czy sędzią jeździeckim, muszą rozpocząć od egzaminu na Brązową Odznakę Jeździecką.
Aby pomyślnie zdać obowiązujący na nią egzamin, trzeba wykazać się umiejętnościami praktycznymi i wiedzą teoretyczną. Większość zdających ogranicza się do przeczytania istniejącego zestawu pytań i odpowiedzi. Bardziej ambitni sięgają po choć jedną pozycję z dostępnej literatury. Ten poradnik to właśnie książka, którą powinni przeczytać wszyscy przygotowujący się do pierwszego jeździeckiego egzaminu.
Wojciech Mickunas

Detale

 • Autor: 

  Isabelle von Neumann-Cosel

 • Format: 

  240x165 mm

 • Ilość stron: 

  256

 • ISBN: 

  9788375798371

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy