Lubię Palić Ale Teraz Chcę Przestać
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7778-784-7
Autor: Andreas Jopp
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Burda

Wprowadzenie do książki

Lubię palić ale teraz chcę przestać

Nic nie tracisz, możesz tylko zyskać

   Przeczytanie tej książki zajęło mi prawie 3 miesiące. Im wolniej czytam, tym później będę musiał rzucić palenie". Niczego nie musisz. Sam decydujesz, czy palisz dalej, czy nie. Prawdopodobnie po przeczytaniu tej książki nie będziesz już chciał palić. Dobra rada: przeczytaj tę książkę za jednym podejściem, w przeciwnym razie zawarta w niej wiedza nie utrwali się. Teraz po prostu zbierasz informacje. To dobrze. Najpierw przyjrzyjmy się wszystkim puzzlom tego interesującego zachowania. Nic więcej.
   Najchętniej zostawilibyśmy wszystko w naszym życiu po staremu, ponieważ zmiany zawsze wywołują strach. Tylko że strach przed tym, czego nie wiesz, wyznacza granice w twoim życiu. A przecież: niczego nie porzucasz, tylko zaczynasz coś nowego A to jest coś zupełnie innego. Zamiast coś porzucać, możesz cieszyć się czymś nowym: życiem, w którym już po krótkim czasie będziesz umiał uporać się ze stresem i staniesz się bardziej stabilny emocjonalnie. Będziesz cieszyć się z tego, że z dnia na dzień czujesz się bardziej sprawny fizycznie i masz lepszą kondycję. Obawy związane ze zdrowiem znikną i wyzwolą się nowe pokłady energii. Ponieważ udało ci się pokonać nałóg, wzrośnie twoje poczucie własnej wartości. Ponieważ przezwyciężyłeś strach, pozbędziesz się napadów głodu nikotynowego i znów odzyskasz wolność. To może być najważniejsza decyzja w twoim życiu. Nic na tym nie stracisz! W najgorszym wypadku będziesz dalej palić, tak jak teraz. W najlepszym - zyskasz 14 lat życia. Tak dużo?
   Tak, ponieważ palacz, który wypala 20 papierosów dziennie, traci przeciętnie 14 lat życia.
   Codziennie robisz rzeczy, które dowodzą, że planujesz przyszłość, mocno liczysz na to, że będziesz jeszcze długo żyć. Zapinasz pasy w samochodzie, ubezpieczasz się na życie, spłacasz raty za dom i cieszysz się, że będziesz miał wnuki. Nie jest ci więc zupełnie obojętne, co zdarzy się w przyszłości! Posługując się tą książką i stroną internetową, spójrz jeszcze raz na swoje palenie. Bez uprzedzeń. Potem podejmij decyzję, czy masz ochotę palić dalej, czy otworzyć się na coś nowego. Udało się to milionom byłych palaczy, którzy potwierdzą: bez nikotyny też będziesz cieszyć się życiem co najmniej tak samo albo nawet bardziej i niczego w życiu nie stracisz.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Andreas Jopp

 • Tytuł oryginału: 

  I Know You Like to Smoke, But You Can Quit - Now: Stop Smoking in 30 Days

 • Liczba stron: 

  336

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7778-784-7

 • Tłumacz: 

  Barbara Tarnas

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...