Wczytuję dane...
KOD: 978-83-277-1012-3PAK
Autor: Jan Kaczkowski
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788327713698
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: WAM

Bestsellery ks. Jana Kaczkowskiego

Ksiądz Jan Kaczkowski to wyjątkowy duchowny, mówca motywacyjny i autor bestsellerów, który zdobył serca czytelników swoim niezwykłym podejściem do życia i wierzeń. Jego historię życiowej przemiany, od luksusu do prostoty, oraz głębokie refleksje na temat miłości, empatii i akceptacji wzbogaciły niezliczone osoby na całym świecie. Jako duszpasterz i przewodnik duchowy, ksiądz Kaczkowski inspiruje innych do odkrywania prawdziwego sensu życia.

Opisy książek:

Pakiet 5 książek ks. Jana Kaczkowskiego

 • Dasz Radę Ostatnia Rozmowa
  Do końca żył na pełnej petardzie. Ostatnie tygodnie spędził, odpowiadając na pytania o sprawy najtrudniejsze i najważniejsze. Wraz z Joanną Podsadecką zaprosił do rozmowy swoich Czytelników. Wasze pytania były bardzo osobiste, odważne, szczere aż do bólu. Ksiądz Jan każdego chciał wysłuchać, zrozumieć, każdemu dać coś z siebie. Odpowiadał w swoim stylu, błyskotliwie i z dozą ironii (nie chciał mówić jedynie o tym, co denerwuje go w księżach: Nie wystarczyłoby miejsca w książce). Ta książka to pożegnanie, ale nie ostatni rozdział. Następny napiszesz Ty.
 • Ekskluzywny Żebrak
  Autor porusza tematy dotyczące miłości, śmierci, wiary, strachu, jak i choroby. Tego wszystkiego, co szczególnie mocno towarzyszyło mu w ostatnich dniach, miesiącach życia. Książka ta jest zbiorem myśli złożonym z autorskich materiałów wideo, a także homilii, które przez księdza Kaczkowskiego zostały wygłoszone. Wypowiedzi zebrane w krótkie felietony i dające wielokrotnie odpowiedzi, jakich dotąd szukaliśmy.
 • Grunt Pod Nogami
  Miliony Polaków pokochały go za wyrozumiałość dla słabości drugiego człowieka, wierność sobie, błyskotliwe poczucie humoru i determinację w walce ze śmiertelną chorobą. Jak wygląda relacja ks. Jana z Bogiem? Jakie wartości są mu najbliższe? Które fragmenty Ewangelii są dla niego najważniejsze? O czym chce zdążyć opowiedzieć tłumom, które przychodzą na jego msze, a jakie słowa zachowuje dla pacjentów swojego hospicjum? Grunt to twardo stąpać po ziemi i nie przestawać patrzeć w niebo. Zamiast ciągle na coś czekać - zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później niż Ci się wydaje.
 • Szału nie ma, jest rak
  Niektórzy wieścili mu, że będzie karykaturą księdza. Niespełna jedenaście lat jego kapłaństwa to m.in. stworzenie domowego hospicjum, potem budowa od podstaw hospicjum stacjonarnego; organizacja Areopagów etycznych - letnich warsztatów dla studentów medycyny; praca katechety w szkole, gdzie ani uczniowie nie oszczędzali jego, ani on ich. 1 czerwca 2012 r. zdiagnozowano u niego nowotwór mózgu. Teraz, po dwóch operacjach, poddawany kolejnym chemioterapiom, nadal pracuje na rzecz hospicjum i służy jego pacjentom. Wspiera też swoich dawnych uczniów i wychowanków - niejednemu z nich pomógł wyprostować życie. Mówi, że jest "otwarty na cud", ale jednocześnie przygotowuje się na to, żeby "dobrze przeżyć swoją śmierć".
 • Życie na pełnej petardzie
  Ceniony za swój autentyzm, odwagę i szczerość. Podziwiany zarówno przez katolików, jak i niewierzących. Sam o sobie mówi, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem znanym z tego, że ma raka. Zanim się o tym dowiedział, wybudował hospicjum w Pucku. W szkole nie chodził na religię. Gdy już zyskał pewność co do swojego powołania - odrzucili go jezuici (Niech żałują!). Kłopoty ze wzrokiem prawie uniemożliwiły mu święcenia (- A pieniądze widzi?; -Widzi!; -To święcić!). W inspirującej rozmowie z Piotrem Żyłką ks. Jan zdradza źródła swojej niesamowitej energii i nieskończonych pokładów optymizmu. O swoim życiu i polskim Kościele mówi z odwagą i dystansem osoby, który nie ma już nic do stracenia. Wzruszające do łez świadectwo człowieka, który wie, że nie zostało mu wiele czasu. Wydanie poszerzone o wzruszającą rozmowę Piotra Żyłki z rodzicami ks. Jana.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jan Kaczkowski, Piotr Żyłka, Katarzyna Jabłońska, Joanna Podsadecka

 • Liczba stron: 

  232, 248, 144, 244, 88

 • Wymiary: 

  145x205, 125x205

 • Oprawa: 

  Twarda/Miękka

 • Rok wydania: 

  2013, 2015, 2016

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...