Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63046-04-4
Autor: Lucy Cavendish
EAN: 9788363046040
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: P&G Editors

Wprowadzenie do książki

Biała Magia

Inspirujący przewodnik zaczarowanego życia


   Biała Magia jest sztuką uzdrawiania miłością i światłem...
    To znacznie więcej niż książka. To magiczny portal, przez który transformacyjna uzdrawiająca energia wszystkich wymiarów może rozpocząć pracę z tobą, pozwalając ci doświadczać cudów, boskiego światła i głębokiej zmiany. Na tych stronach Lucy Cavendish ujawnia tajemnice Białych Magów z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości oraz uczy cię swoich własnych metod pracy z Białą Magią przeznaczonych, by przenieść twego ducha, ciało i życie uczuciowe do wyższego miejsca. Ukazując w fascynujący sposób swą własną ścieżkę i życie, Lucy czyni z Białej Magii zarówno instrukcję magii, jak i inspirujący przewodnik po życiu zaczarowanym życiem.
     Zapraszamy cię w najcudowniejszą magiczną podróż, jaka jest możliwa – podróż do twojego własnego wewnętrznego magicznego ja. Na stronach Białej Magii odkryjesz narzędzia pomagające uzdrowić twoje życie, stworzyć głębsze związki z bliskimi i pracować z naturą oraz cieszyć się wielkim, głębokim i trwałym szczęściem. Łącząc się z twoim wewnętrznym magicznym ja możesz stworzyć życie pełne radości, piękna, śmiechu i uzdrowienia – twoje wrodzone prawo. Biała Magia odzyskała starożytne wiadomości i nauki Białych Magów Avalonu, Atlantydy oraz przyszłości i ujawnia wiele ezoterycznych sekretów, błogosławieństw, a także rytuałów dla zwiększenia mocy i dla przemiany. Wybierz się w podróż do królestwa Białej Magii i dowiedz się, jak: Odkryć i pracować z twoim magicznym imieniem; w pełni wykorzystywać mediumiczne zdolności; leczyć romanse, zdrowie, związki i rodzinę; energetycznie połączyć się z Boginią, która z tobą pracuje; poznać przeszłe życia i ich obecne znaczenie dla ciebie; dawać kojące odczyty Wyroczni Tarota i Kart Magicznych Zaklęć; stworzyć wróżkowy portal; połączyć się ze smokiem przewodnikiem; odnaleźć równowagę z Chironem, cudownym uzdrowicielem; zmienić energię używając magicznych ceremonii, a także siedmiodniowy przewodnik po Tygodniu Białej Magii – tygodniu, który na zawsze zmieni twoje życie.

   Lucy Cavendish jest naturalną białą czarownicą, która pracuje z elementalami i niebiańskimi królestwami. Dosłownie każdego dnia zajmuje się magią, przyjmując to jako credo osobistego szczęścia i spełnienia oraz jako system wierzeń, według którego postrzegamy siebie jako część natury, co z kolei daje nam wszystkim motywację i szacunek oraz pozwala świętować i czerpać przyjemność z naszego wyjątkowego doświadczenia tutaj na Planecie Ziemi. Lucy jest autorką Wild Wisdom of the Faery Oracle, The Oracle of Dragonfae, The Oracle Tarot, Magical Spell Cards i Biała Magia. Jej twórczość jest doceniana i polecana przez tak różnorodne postaci jak Deepak Chopra, Louis L.Hay i Fiona Horne.

   W 1992 roku Lucy Cavendish stworzyła magazyn Witchcraft, pierwszy tego rodzaju magazyn na świecie. Publikuje w takich magazynach jakSpellcraft Magazine, Spheres oraz wystąpiła w antologiach takich jak Disinformation’s Pop Goes the Witch. Regularnie pojawia się w mediach należących do głównego nurtu jak i alternatywnych, wyjaśniając czym są Czary oraz demonstrując magię i potęgę intuicji. Jest klasyczną wiedźmą książkową, uwielbia czytanie i pisanie, słuchanie i wykonywanie muzyki, łączenie się z dziką naturą oraz tworzenie zaczarowanych doświadczeń warsztatowych. Jest członkiem założycielem Godddes Association (Stowarzyszenia Bogiń) w Australii.

Czym jest Biała Magia?

   Biała Magia jest antyczną i wieczną duchową ścieżką tworzenia, objawiania poprzez prowadzenie i kierowanie potęgi Światła. Poprzez białą magię łączymy się z naturą, jej cyklami, jej ludźmi, jej zwierzętami, jej stworzeniami, jej duchami i łączymy się ponownie, tworząc wspaniałe powiązania ze świętymi kontynentami i miejscami na tej Ziemi. Atlantyda, Avalon, centrum Australii, Grecja, Irlandia, szkockie góry, Bretania we Francji, Egipt. Poprzez białą magię dowiadujemy się o Wszechświecie, o niebiańskich ciałach, ich energiach i wpływach oraz ich uzdrawiających mocach i cudach.
    Biała magia jest tak stara jak samo życie, jednak jest wieczna i wciąż ewoluuje. Jak rozpoczęła się magiczna droga? Kiedy życie na tej planecie rozpoczynało się, szanowaliśmy wszystko, co było wokół nas; wszystko, co tworzyło życie.
Ziemię, powietrze, ogień, wodę i ducha.
     Biała magia jest jak drzewo z wieloma korzeniami. Ma jeden silny pień, wiele gałęzi, liści i owoców - podobnie my jesteśmy jednością, ale mamy mnóstwo przekonań. Bycie praktykiem białej magii wymaga kroczenia antyczną drogą i boskiego uczenia się, które zawiera mądrość, radość, magię, śmiech i światło - oraz tworzenia lepszej przyszłości dla nas wszystkich. Biała magia to określenie, które obejmuje wiele ścieżek i tradycji, ale zasadniczo jest to wiara w święte wartości natury, w nas jako duchowe stworzenia, w bóstwa, wróżki i boskie magiczne istoty, które są całkowicie realne i które mogą pomóc, inspirować i uczyć nas.
   Praktykowanie białej magii oznacza praktykowanie uzdrawiania i sztuk ezoterycznych. Biała magia gromadzi razem owoce Ziemi i pięciu żywiołów, przyciąga kosmiczną energię i magiczną energię Ziemi przez połączenia z boskimi istotami i z tą piękną zielono-niebieską planetą Gają. Jeśli czujesz, że ta ścieżka cię przyciąga, przyciąga cię biała magia.
    Nie musisz nic udowadniać. Nie musisz zdawać żadnych testów. Nie masz do zdobycia żadnej wiedzy, która by jeszcze w tobie nie mieszkała. Żadna inicjacja nie upoważni cię bardziej niż ty sama, poprzez przyjęcie do wiadomości twojej własnej świętej natury. Nie jestem tu po to, by ci mówić, że jesteś magiczna. Wierzę, tak jak ty, że już praktykujesz białą magię. Nie musisz mieć rudych włosów i białej skóry, nie musisz mieć korzeni w kamiennym kręgu w Szkocji lub nocą słyszeć głosów szepczących ci magiczne imię! Ale możesz być     Czarownicą, która nie dostała znaku, który uważałaby za konkretny.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Lucy Cavendish

 • Tytuł oryginału: 

  White Magic

 • Liczba stron: 

  364

 • Wymiary: 

  150x215

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-63046-04-4

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...